فرمانداری کاشان
خانه
1397/11/21 مسیرهای شش گانه راهپیمایی دشمن شکن 22بهمن مردم دیار مومنان مشخص شد
مسیرهای شش گانه راهپیمایی دشمن شکن 22بهمن مردم دیار مومنان مشخص شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان مسیرهای شش گانه راهپیمایی دشمن شکن و مرعوب کننده مردم دارالمومنین کاشان مشخص شد.

مسیرهای شش گانه راهپیمایی دشمن شکن 22بهمن مردم دیار مومنان مشخص شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان مسیرهای شش گانه راهپیمایی دشمن شکن و مرعوب کننده مردم دارالمومنین کاشان مشخص شد.

بنا بر این گزارش، مسیر شماره یک راهپیمایی از میدان 15خرداد و محل پایگاه شهید باهنر آغاز و بعد از چهارراه آیت الله کاشانی و میدان معلم به میدان جهاد ختم می شود.

مسیر دوم راهپیمایی از میدان ولی عصر(عج) آغاز و پس از بلوار شهید مطهری و میدان معلم به میدان جهاد ختم می شود.

میدان کمال الملک، چهارراه آیت الله کاشانی، میدان معلم و در انتها میدان جهاد مسیر سوم راهپیمایی 22بهمن مردم شهر انقلابی کاشان است.

در مسیر شماره 4 راهپیمایی شرکت کنندگان با طی کردن خیابان آیت الله کاشانی از محل مسجد امیرالمومنین(ع)، چهارراه آیت الله کاشانی و میدان معلم در انتها در میدان جهاد به خیل عظیم شرکت کنندگان در راهپیمایی می پیوندند.

مسیر شماره 5 از میدان امام رضا(ع) آغاز و بعد از میدان امام حسن(ع) به میدان جهاد خاتمه می یابد.

مردم ولایی کاشان در مسیر شماره شش راهپیمایی خود در 22 بهمن را از لتحر و زیارت امامزاده عبدالله آغاز و بعد از طی مسیرهای پیش رو و گذشتن از خیابان همت، خیابان علوی و میدان کمال الملک در میدان جهاد به سیل خروشان مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی می پیوندند.

34
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal