فرمانداری کاشان
خانه
1397/11/20 فرماندار کاشان:  تجمعات مذهبی نوعی مبارزه فرهنگی محسوب می شود
فرماندار کاشان: تجمعات مذهبی نوعی مبارزه فرهنگی محسوب می شود علی اکبر مرتضایی عصر شنبه در حاشیه تجمع هیئات مذهبی کاشان واقع در میدان کمال الملک این شهرستان در جمع خبرنگاران ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) اظهار داشت: هیئات مذهبی کاشان در روز شهادت دخت نبی اکرم (ص) برای تجدید بیعت و عرض تسلیت هرکدام به نحوی ارادت خود را به خاندان عصمت و طهارت (ع) نشان دادند.

فرماندار کاشان:  تجمعات مذهبی نوعی مبارزه فرهنگی محسوب می شود

 
علی اکبر مرتضایی عصر شنبه در حاشیه تجمع هیئات مذهبی کاشان واقع در میدان کمال الملک این شهرستان در جمع خبرنگاران ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) اظهار داشت: هیئات مذهبی کاشان در روز شهادت دخت نبی اکرم (ص) برای تجدید بیعت و عرض تسلیت هرکدام به نحوی ارادت خود را به خاندان عصمت و طهارت (ع) نشان دادند.

وی با بیان اینکه هیئات مذهبی کاشان امروز با نظمی خاص در این میدان حضور پیدا کردند، افزود: حضور منظم هیئات مذهبی و مدیحه سرایی و سینه زنی آنها نشان دهنده وحدت این کانون های ارادت به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است.

فرماندار ویژه کاشان با بیان اینکه امروز در تمامی عرصه های انقلاب و دفاع مقدس با وحدتی مثال زدنی انزجار خود را نسبت به دشمنان اعلام می کنیم، ابراز داشت: برگزاری مراسم و تجمعات مذهبی در نوع خود مبارزه فرهنگی محسوب می شود و اهتمام و تلاش ما باید در راستای استحکام هر چه بیشتر وحدت هیئات مذهبی باشد.

بنا بر این گزارش بیش از 700 هیئت مذهبی در سطح شهرستان کاشان فعالیت دارند که از این تعداد 470 هیئت دارای مجوز هستند و بر اساس تدابیر اتخاذ شده هیئات مذهبی کاشان در روز شهادت حضرت زهرا (س) در میدان کمال الملک کاشان اجتماع و به اقامه عزاداری برای بانوی دو عالم حضر فاطمه زهرا (س) پرداختند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal