فرمانداری کاشان
خانه
1397/10/20 فرماندار کاشان: اداره ورزش و جوانان کاشان به معاونت مدیرکل ارتقاء یابد
فرماندار کاشان: اداره ورزش و جوانان کاشان به معاونت مدیرکل ارتقاء یابد «علی اکبر مرتضایی» فرماندار ویژه کاشان در همایش تقدیر از قهرمانان ملی کاشان از وزیر ورزش و جوانان خواست اداره ورزش و جوانان این شهرستان به معاونت مدیر کل ارتقاء یابد.

«علی اکبر مرتضایی» فرماندار ویژه کاشان در همایش تقدیر از قهرمانان ملی کاشان از وزیر ورزش و جوانان خواست اداره ورزش و جوانان این شهرستان به معاونت مدیر کل ارتقاء یابد.

 مرتضایی گفت: کاشان 88 قهرمان ملی دارد. در بسیاری از رشته‌ها رتبه اول استان برای کاشان است ولی متاسفانه سرانه ورزش این شهرستان به سایر شهرستان‌های پایین است.

 فرماندار ویژه کاشان افزود:  وجود 90 هزار دانش آموز و دانشجو در شهرستان کاشان،  قرار گرفتن کاشان در مرکز کشور و قرار گرفتن  آن بین دو قطب ورزش کشور یعنی تهران و اصفهان می‌طلبد که به ورزش کاشان نگاه ویژه شود؛ به ویژه اینکه این شهرستان ظرفیت سرمایه گذاری در بخش تورسیم ورزشی را دارد.

 مرتضایی گفت: اولین خانه ورزش کشور در سال 92 در روستای آزران کاشان افتتاح شده و تا دهه فجر امسال  76 خانه ورزش خواهیم داشت.

 مرتضایی «نبود ساختمان اداری مناسب»، «نبود ساختمان مناسب برای هیات‌های ورزشی»، «ارتقاء نیافتن سطح علمی مربیان به خاطر مشکلات مالی»، «کمبود فضای ورزشی بانوان»و «نبودن حمایت کننده گان مالی برای شناسایی نخبگان ورزشی» را مهمترین مشکلات ورزش کاشان دانست.

 
 مسعود سلطانی فر پنجشنبه شب در همایش قدردانی از قهرمانان و حامیان ورزش کاشان افزود: طرح های نیمه تمامی نیز در بین نیمی از این فضاهای ساخته شده، وجود دارد که در صورت تکمیل آنها، نسبت فضاهای ورزشی با دوران پیش از انقلاب اسلامی به 9 برابر می رسد.
وی بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران در بزرگترین آوردگاه ورزشی جهان یعنی المپیک که بهترین و نخبه ترین ورزشکاران دنیا در آن شرکت می کنند، تا کنون در 16 دوره اش حضور یافته که هشت دوره پیش از انقلاب و هشت دوره نیز مربوط به دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی است.
وزیر ورزش و جوانان یادآور شد: نتیجه حضور ایران در این رقابت های المپیکی کسب 20 گردن آویز طلا، 20 نقره و 29 برنز بوده که 16 گردن آویز طلا پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به دست آمد و در واقع چهار برابر شد.
وی با بیان اینکه هیچ عرصه‌ای مانند ورزش نمی‌تواند با سرمایه گذاری کم در کوتاه مدت چندین میلیون نفر را خوشحال یا ناراحت کند، از خیرین ورزشی ساز قدردانی کرد و گفت: هم اکنون 321 طرح از سوی افراد نیکوکار در حال ساخت است که تا پایان سال 25 طرح از این میان به بهره برداری خواهد رسید.
سلطانی فر اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران در 40 سال گذشته با رهبری امام راحل، هدایت های رهبری فرزانه انقلاب، اراده و قدرت مردم همه سختی ها را با پیروزی پشت سر گذاشته و از این گردنه سخت ناعادلانه تاریخی که دشمن به وجود آورده نیز با توکل به خداوند سبحان و عزم مردم عبور خواهیم کرد.
وی عنوان کرد: پیش از برجام همه جهان از آمریکا حمایت می کردند اما امروز جز چند کشور کوچک عربی که در معادلات قدرت نیستند، همه با ما هستند؛ در شرایطی که آمریکا نه تنها با ایران بلکه با روسیه، چین، ترکیه و اروپا نیز درگیر می باشد.
جمعی از ورزشکاران، حامیان و خیرین ورزش کاشان در ادامه این همایش با اهدای لوحی قدردانی شدند؛ این شهرستان دارای 88 قهرمان ملی می باشد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
52
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal