فرمانداری کاشان
خانه
1397/07/17 فرماندار کاشان: شرکت ملی پست با رعایت اصل مهم امانت داری همچنان جایگاه خود را در ارتباطات حفظ نموده است.
فرماندار کاشان: شرکت ملی پست با رعایت اصل مهم امانت داری همچنان جایگاه خود را در ارتباطات حفظ نموده است. سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در دیدار با رئیس و جمعی از کارکنان اداره پست این شهرستان ضمن تبریک روز جهانی پست، گفت: به حمداله مجموعه فعالیت ها و عملکرد اداره پست کاشان مثبت بوده و امیدواریم با بهره گیری از فناوری های روز در کنار عملکرد حرفه ای این شرکت، شاهد بهبود ارائه خدمات به مردم باشیم.
سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در دیدار با رئیس و جمعی از کارکنان اداره پست این شهرستان ضمن تبریک روز جهانی پست، گفت: به حمداله مجموعه فعالیت ها و عملکرد اداره پست کاشان مثبت بوده و امیدواریم با بهره گیری از فناوری های روز در کنار عملکرد حرفه ای این شرکت، شاهد بهبود ارائه خدمات به مردم باشیم.

علی اکبر مرتضایی در این نشست صمیمانه که در فرمانداری ویژه کاشان برگزار شد، افزود: با توسعه فناوری های دیجیتال و نفوذ اینترنت تصور بر این است که نیازی به پست نیست در حالی که پست مبنا و پایه ارتباطات در دوران جدید است و با رعایت اصل مهم امانت داری، همچنان جایگاه بی بدیل خود را حفظ نموده است.

وی در پایان خواستار خواستار تکریم ارباب رجوع و ارتقاء سطح دانش کارکنان و استفاده از تجهیزات به روز در اداره پست شده تا با افزایش سرعت در ارائه خدمات در زمان و هزینه های مردم صرفه جویی شود.

49
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal