فرمانداری کاشان
خانه
1397/04/21 فرماندار کاشان: هیچ ملاحظه سیاسی در رفع مسائل و مشکلات شهرستان ندارم.
فرماندار کاشان: هیچ ملاحظه سیاسی در رفع مسائل و مشکلات شهرستان ندارم.

فرماندار کاشان: هیچ ملاحظه سیاسی در رفع مسائل و مشکلات شهرستان ندارم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان در نشست آغاز به کار میز خدمت در فرمانداری که با حضور جمعی از مدیران و مراجعان عمومی برگزار شد، گفت: در راستای دستور رئیس جمهور محترم برای ایجاد میز خدمت در دستگاه های اجرایی این موضوع در شهرستان کاشان پیگیری شده و با هدف دریافت، تسهیل و تسریع در رفع مشکلات مردم؛ عملیاتی شده است.

وی ادامه داد: پیگیری بی واسطه مشکلات مردم و مسائل مبتلابه در ادارات در کنار شناسایی گلوگاه های تخلفات یک مزیت برای میز خدمت است.

فرماندار با اشاره به سرکشی از ادارات و بازرسی های نوبه ای به منظور بررسی کیفیت خدمت رسانی به مراجعان، افزود: ادارات شهرستان در دو بخش مورد بازدید قرار گرفته اند یکی در خصوص ساعت شروع به کار دستگاه ها و دیگری در رابطه با پیگیری تقاضاها و گزارشات مردمی، که امیدواریم با ایجاد این فضا به مردم اطمینان داده شود که اگر تخلفی صورت بگیرد با قاطعیت با آن برخورد می شود.

معاون استاندار هدف غایی از تشکیل میز خدمت را ارتقاء سطح رضایتمندی عمومی عنوان نموده و تصریح کرد: با بررسی درخواست های مردمی تصمیم گرفته شد هر دو هفته یکبار و به صورت موضوعی و تخصصی میز خدمت در فرمانداری تشکیل شده و مدیران دستگاه های مسئول و مرتبط نیز حضور یابند.

مومنیان با گریز به سرکشی وی از نواحی روستایی در راستای افزایش و تقویت نشاط عمومی و حواشی ایجاد شده پیرامون آن، اظهار داشت: فرماندار یک شخصیت تک بعدی نیست و لازم است به تک تک مسائل شهرستان اعم از سیاسی و اجتماعی رسیدگی کرده و آن را به مثابه اعضای یک پیکره دنبال کند چرا که رسیدگی به تک تک این اجزا رشد و توسعه را به دنبال دارد؛ بنابراین با حضور در روستاها تلاش شده ضمن رصد مسائل و مشکلات، در حوزه اشتغال و گردشگری پایدار این نواحی اقدامات سازنده صورت پذیرد.

رئیس شورای اداری شهرستان در بخش دیگری از صحبت های خود پیرامون سفرها و دیدارهای وی و اظهارات مغرضانه مبنی بر عدم توجه فرماندار به مسائل صنایع و واحدهای تولیدی، اضافه کرد: فرمانداری برای اولین بار روی مسائل کارخانجات فرش ورود پیدا کرد، دیدار با وزیر محترم صنعت و برگزاری جلسات متعدد و مکرر در شهرستان و استان و نشست های مشترک با شهرستان آران و بیدگل بخشی از پیگیری های نمایندگان دولت در شهرستان است که صورت پذیرفته و خوشبختانه گشایش خط اعتباری ویژه کاشان را در پی داشته است.

فرماندار ادامه داد: بنده به عنوان نماینده دولت و حاکمیت، هیچ ملاحظه سیاسی در رفع مسائل و مشکلات شهرستان ندارم، متاسفانه افرادی که هیچ مسئولیتی در حوزه های اجرایی ندارند در مسائل اجرایی شهرستان اظهار نظر می کنند؛ بنابراین از عموم اصحاب رسانه درخواست می کنم با اطلاع رسانی صریح و شفاف زمینه امنیت روانی جامعه را فراهم سازند.

37
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal