فرمانداری کاشان
خانه
1397/11/17 افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی در بخش قمصر کاشان
افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی در بخش قمصر کاشان طرح های تولیدی، عمرانی، فرهنگی و کشاورزی بخش قمصر کاشان روز چهارشنبه در آیینی با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و جمعی از مسوولان شهرستانی افتتاح و کلنگ زنی شد.

 

طرح های تولیدی، عمرانی، فرهنگی و کشاورزی بخش قمصر کاشان روز چهارشنبه در آیینی با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و جمعی از مسوولان شهرستانی افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش ایرنا؛ فرماندار ویژه شهرستان کاشان در حاشیه بهره برداری از هفت طرح در جمع خبرنگاران تشریح کرد: طرح تولید کنسرو گوشتی و غیر گوشتی در ناحیه صنعتی قمصر با سرمایه گذاری 50 میلیارد ریالی بخش خصوصی و تسهیلات 20 میلیارد ریالی صندوق کار آفرینی امید راه اندازی شد که 55 نفر ظرفیت اشتغال دارد.

علی اکبر مرتضایی افزود: طرح باند دوم جاده جوشقان- میمه با طول 12 کیلومتر نیز راه اندازی شد که با 35 میلیارد ریال از محل اعتبارهای اداره کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان، شهرداری جوشقان قالی و مشارکت خیرین ساخته شده است.

وی بیان کرد: استخر ذخیره آب فضای سبز شهرداری جوشقان قالی که سه هزار مترمکعب ظرفیت دارد، با اعتبار پنج میلیارد ریالی و طرح بلوار آیت الله یثربی شهر قمصر به طول بیش از 2 کیلومتر با اعتبار 218 میلیارد و 500 میلیون ریال اجرا شد.

فرماندار کاشان اضافه کرد: برای اجرای طرح تجمیع آب کشاورزی روستای قهرود در سطح 73 هزار هکتار که امروز به بهرداری رسید نیز سه میلیارد و 780 میلیون ریال اعتبار دولتی و بخش خصوصی اختصاص یافته بود.

وی شمار بهره برداران این طرح را 220 نفر عنوان کرد و گفت: میزان صرفه جویی آب با اجرای آن به سالانه 290 هزار متر مکعب می رسد.

مرتضایی همچنین به رونمایی از تمثال 38 شهید سرافراز و کتابخانه مسجد قمصر اشاره کرد و افزود: برای تمثال شهیدان 200 میلیون ریال و برای طرح کتابخانه با 20 هزار جلد کتاب در فضای 80 مترمربعی سه میلیارد و 200 میلیون ریال هزینه شد.

آغاز عملیات اجرایی 6 طرح عمرانی، خدماتی و فرهنگی قمصر

فرماندار ویژه کاشان در ادامه نیز یادآور شد: طرح ساخت محل استقرار بالگرد امداد و نجات شهر جوشقان قالی در زمینی به مساحت 2 هزار مترمربع با اعتبار سه میلیارد و 500 میلیون ریال امروز در آیینی آغاز شد.

وی افزود: طرح بلوار کامو و چوگان به طول 2 کیلومتر با پیش بینی اعتبار 2 میلیارد ریال در مرحله نخست و طرح جایگاه پمپ بنزین در زمینی به مساحت یک هزار و 500 مترمربع با پیش بینی اعتبار پنج میلیارد ریالی از سوی شهرداری این شهر به اجرا درخواهد آمد.

وی اضافه کرد: عملیات ساخت یادمان شهدای گمنام شهر کامو و چوگان نیز آغاز شد که با 2 میلیارد ریال اعتبار دولتی و کمک افراد نیکوکار به اجرا درمی آید.

به گفته فرماندار، 211 طرح در زمینه های گوناگون با اعتبار افزون بر 10 هزار میلیارد ریال همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در شهرستان کاشان افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

تعداد بازدید: 46
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal