فرمانداری کاشان
خانه
1397/08/11 نشست بررسی مسائل و مشکلات نواحی روستایی شهرستان کاشان با حضور معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و سرپرست فرمانداری ویژه کاشان
نشست بررسی مسائل و مشکلات نواحی روستایی شهرستان کاشان با حضور معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و سرپرست فرمانداری ویژه کاشان سعید رضا جندقیان در این نشست تخصصی که با حضور بخشداران و جمعی از مدیران اجرایی شهرستان برگزار شد، افزود: باید با استفاده ظرفیت های قانونی نظیر بودجه و برنامه ششم توسعه و با هم افزایی نسبت به رفع مشکلات گام برداریم.

معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در این نشست گفت: توسعه نقاط روستایی در گرو تغییر فرهنگ و نگرش ها می باشد و بخشداران و دهیاران که می توانند در این میان نقش مهمی ایفا کنند، باید با آموزش های مبتنی بر محیط جهت دهی شوند.

سعید رضا جندقیان در این نشست تخصصی که با حضور بخشداران و جمعی از مدیران اجرایی شهرستان برگزار شد، افزود: باید با استفاده ظرفیت های قانونی نظیر بودجه و برنامه ششم توسعه و با هم افزایی نسبت به رفع مشکلات گام برداریم.

وی با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت دانشگاه ها، مرکزهای آموزش عالی و تشکل های غیر دولتی تصریح کرد: توسعه راهی جز بهره گیری از نظریه های اثبات شده ندارد و باید ظرفیت ها و سرمایه های انسانی، طبیعی، مالی، تجهیزاتی و اجتماعی با آموزش و تشویق ایده پردازی در این مسیر هدایت شود.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان نیز در ادامه بیان کرد: بسیاری از کشورهای پیشرفته برای تحقق توسعه نسبت به تقویت نقاط روستایی گام برداشتند که این مهم از جمله برای پیشگیری از مسائلی مانند حاشیه نشینی در دولت تدبیر و امید نیز به جد پیگیری می شود.

علی اکبر مرتضایی با تاکید بر اهمیت استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و به ویژه جامعه محلی، افزود: جاده یکی از بسترهای مهم توسعه است و باید با اولویت بندی نسبت به تقویت زیرساخت های ارتباطی موجود اقدام کنیم.

تعداد بازدید: 99
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal