فرمانداری کاشان
خانه
1397/06/19 فرماندار کاشان: وجود مبارک حضرت سلطانعلی ابن امام محمد باقر(ع)  باعث افتخار و غرور مردمان خطه دارالمومنین است.
فرماندار کاشان: وجود مبارک حضرت سلطانعلی ابن امام محمد باقر(ع) باعث افتخار و غرور مردمان خطه دارالمومنین است.
معاون استاندار و فرماندار شهرستان کاشان در جلسه ستاد هماهنگی مراسم سنتی مذهبی قالیشویان مشهد اردهال ضمن تقدیر از اعضای ستاد و دست اندرکاران این آیین، گفت: باعث افتخار و غرور مردمان خطه دارالمومنین است که از وجود مبارک حضرت سلطانعلی ابن امام محمد باقر(ع) متنعم و برخوردارند.

حمیدرضا مومنیان افزود: خوشبختانه با تلاش متولیان آستانه و پیگیری مدیران محلی و شهرستان کاشان شاهد توسعه حرم حضرت سلطان علی بن امام محمد باقر(ع) هستیم.

وی ضمن پاسداشت حرکت آیینی و نمادین مردم خطه فین، اظهار داشت: پایداری و پشتیبانی اهالی فین کاشان جای تقدیر دارد و این آیین را به عنوان یک برنامه بین المللی مطرح نموده و نشان از تعلق خاطر مردم دیار دارالمومنین به اهل بیت (ع) دارد.

مومنیان در ادامه ضمن تاکید بر برنامه ریزی برای برقراری نظم، ایمنی و امنیت کامل زائران و مشتاقان حضرت سلطان علی بن امام محمد باقر(ع) گفت: فراهم نمودن شرایط مناسب برای تسهیل حضور مردم وظیفه همه دست اندرکاران و متولیان امر است و امیدواریم با برنامه ریزی شاهد رفاه و آسایش بیشتر مردم در طول برگزاری مراسم باشیم.

فرماندار کاشان در پایان ماحصل اقدامات و فعالیت های این ستاد را معرفی صحیح و در شان حضرت سلطانعلی بن محمد باقر (ع) بیان نموده و افزود: امیدواریم با اجرای برنامه های آموزشی و مدیریت دقیق و اجرای مصوبات ستاد و کمیته ها این مراسم بهتر از سابق در سطح فاخر برگزار شود.
تعداد بازدید: 47
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal