فرمانداری کاشان
خانه
1398/07/13 همیاران پلیس قوانین را فراگیرند و به آن عمل کنند
همیاران پلیس قوانین را فراگیرند و به آن عمل کنند همایش همیار پلیس به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور فرماندار ویژه کاشان، فرمانده نیروی انتظامی کاشان، پلیس راهور، رییس اداره آموزش و پرورش و رییس دانشگاه آزاد اسلامی در جمع پراشتیاق تنی چند از دانش آموزان همیار پلیس، صبح امروز در محل سالن غیاث الدین جشمید کاشانی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
فرماندار کاشان در همایش همیاران پلیس از امنیت و تندرستی به عنوان دو نعمت به ظاهر پنهان ولی بزرگ خداوند یاد کرد و گفت: امنیت و آرامش حاصل نظمی است که بخش زیادی از آن توسط پلیس تامین می شود.

مرتضایی همیاران پلیس را به فراگیری قوانین و عمل به آن توصیه کرد و افزود: شما عزیران نقش مبصر کلاس برای جامعه ایفا می کنید برای اینکه در این نقش بازدارندگی و نظارتی که دارید موفق باشید می بایست علاوه بر فراگیری دقیق قانون خود نیز به آن عمل کنید.

وی گفت: ما برای اینکه در شهری امن تر و زیباترزندگی کنیم به کمک و همیاری تک تک شما نیاز داریم.

فرماندار ویژه کاشان همیاران را با عنوان آینده ساز کشور مورد خطاب قرار داد و اظهار داشت: اقتدار و پیشرفت این سرزمین در دستان شما عزیزان است لذا لازم است در همه حال در دانش اندوزی وتکریم معلمان و همچنین احترام به والدین کوشا باشید.

مرتضایی بر استفاده از کلاه ایمنی توسط موتورسیکلت سواران تاکید کرد و نظارت و توجه بیشتر همیاران پلیس در این زمینه را خواستار شد.

همایش همیار پلیس به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور فرماندار ویژه کاشان، فرمانده نیروی انتظامی کاشان، پلیس راهور، رییس اداره آموزش و پرورش و رییس دانشگاه آزاد اسلامی در جمع پراشتیاق تنی چند از دانش آموزان همیار پلیس، صبح امروز در محل سالن غیاث الدین جشمید کاشانی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
تعداد بازدید: 26
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal