فرمانداری کاشان
خانه
1398/07/13 فرماندار کاشان: تجربه، مقاومت و شکیبایی از جانبازان انسانی هایی بی مانند و بی تکرار ساخته است
فرماندار کاشان: تجربه، مقاومت و شکیبایی از جانبازان انسانی هایی بی مانند و بی تکرار ساخته است فرماندار ویژه کاشان در نشست با تنی چند از جانبازان 70 درصد ضایعه نخاعی و مسوولان مرکز توانبخشی خاتم الانبیاء گفت: تجربیات دوران دفاع، مقاومت در برابر حجمی از بیمارهای جسمی و روانی و شکیبایی در مقابل ناملایمات زندگی از شما انسانی هایی بی مانند و بی تکرار ساخته است.
فرماندار ویژه کاشان در نشست با تنی چند از جانبازان 70 درصد ضایعه نخاعی و مسوولان مرکز توانبخشی خاتم الانبیاء، ایثار و از خودگذشتگی شهدا و جامعه بزرگ ایثارگران در دفاع از ارزش ها و خاک میهن را بی نظیر دانست و افزود: تجربیات دوران دفاع، مقاومت در برابر حجمی از بیمارهای جسمی و روانی و شکیبایی در مقابل ناملایمات زندگی از شما انسانی هایی بی مانند و بی تکرار ساخته است.

مرتضایی با توصیه به مسوولان شهرستان برای حضور در این مرکز گفت: بازدید از این مراکز و گفتگو با یادگاران دوران دفاع مقدس علاوه بر قدردانی ناچیز از این رزمندگان و ایثارگران، به نوعی تجدید میثاق با آرمان های و ارزش های انقلاب است که امکان آشنایی بیش از پیش با نام آوران واقعی این مرز و بوم و رفع پاره ای از مشکلات را فراهم می آورد.

وی بر اهمیت توسعه خدمات برای جانبازان تاکید کرد و اظهار داشت: به منظور رفع نیازها و تسریع و تسهیل در امر ارائه خدمات درمانی، توانبخشی، فرهنگی، رفاهی و آموزشی به جانبازان، باید توجه بیشتری به این مراکز شود.

مرتضایی در ادامه به بیان مشکلات اقتصادی کشور پرداخت و افزود: دوران سختی، در حال گذار است و قطعا طبق وعده الهی شرایط مساعدی پیش روست از این رو برنامه ریزی های کنونی باید به گونه ای باشد که مشکلات خللی در ارائه خدمات به جانبازان و ایثارگران به ویژه در زمینه خدمات درمان و تامین دارو ایجاد نکند.

فرماندار ویژه کاشان برای تکمیل تجهیزات توانبخشی، انعقاد تفاهم نامه بین بخشی، فیزیوتراپ مستقر و همچنین حضور مسوولان استانی در آن مرکز قول مساعدت و پیگیری داد.

گفتنی است؛ فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کاشان ظهر امروز به منظور رسیدگی به پاره ای از مسائل از مرکز توانبخشی جانبازان خاتم الانبیاءدر خیابان امام خمینی(ره) بازدید و با رییس و هیات نمایندگان آن مرکز دیدار و گفتگوکرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 44
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal