فرمانداری کاشان
خانه
1398/06/17 فرماندار کاشان از مرکز رسیدگی به امور مساجد بازدید کرد
فرماندار کاشان از مرکز رسیدگی به امور مساجد بازدید کرد فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون برنامه ریزی وتوسعه فرمانداری، از مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستان کاشان بازدید و طی نشستی با رییس این مرکز دیدار وگفتگو کرد.

علی اکبر مرتضایی، فرماندار ویژه شهرستان کاشان صبح روز یکشنبه 17 شهریور 98 به همراه مسعود خاندایی، معاون برنامه ریزی وتوسعه فرمانداری، از مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستان کاشان بازدید و طی نشستی با رییس این مرکز دیدار وگفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان؛ دراین نشست صمیمانه، ابتدا حجت الاسلام نوروززاده، گزارشی از روند تشکیل این مرکز در سال 88 و سیر آن تا به امروز ارائه کرد و به تبیین شرح وظایف آن مرکز پرداخت.

نوروز زاده در خصوص محل استقرار آن مرکز گفت: ساختمان مرکز رسیدگی به امور مساجد دچار فرسودگی است و ازسوی دیگر از گنجایش کافی برای استقرار نیروی انسانی موردنیاز برخوردار نمی باشد.

مرتضایی، فرماندار ویژه شهرستان کاشان نیز پس از استماع گزارش مذکور و درخواست مطرح شده، از خدمات آن مرکز تقدیر و ابراز امیدواری کرد از طریق هماهنگی با نهادها و دستگاه های اجرایی شهرستان کاشان و درچارچوب ضوابط قانونی، دفتر کاری مناسب، ویژه مرکز رسیدگی به امور مساجد تامین شود.

تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal