فرمانداری کاشان
خانه
1398/06/16 سومین جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی شهرستان کاشان برگزار شد
سومین جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی شهرستان کاشان برگزار شد سومین جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی شهرستان کاشان با حضور علی اکبر مرتضایی، فرماندار ویژه کاشان، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد.
 

سومین جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی شهرستان کاشان با حضور علی اکبر مرتضایی، فرماندار ویژه کاشان،  معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد.

            به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ بررسی و رفع موانع، مسائل و مشکلات، هماهنگی و همسویی بین دستگاهی، پیگیری و اجرای به موقع مصوبات و ارسال گزارشات از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد تاکید قرار گرفت.

            فرماندار کاشان در این جلسه مهمترین اصل در موفقیت در تمامی زمینه ها به خصوص بحث حقوق شهروندی را آموزش صحیح و کاربردی برای کارکنان و مدیران در تمامی سطوح دانست.

            معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نیز در این جلسه حقوق شهروندی را مبتنی بر اصولی از حفظ کرامت انسانی دانست و یادآور شد هرگونه توهین یا برخورد تحقیرآمیز با مردم خلاف این قانون است.

            گفتنی است؛ محمد عقیقی، استاد دانشگاه کاشان در سه جلسه اخیر به آموزش و ارائه مطلب در زمینه ارزش محوری و نظام مندی حقوق شهروندی در دستگاه های اجرایی پرداخته است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal