فرمانداری کاشان
خانه
1398/06/14 آیین تودیع و معارفه ریاست دانشگاه پیام نورکاشان برگزار شد
آیین تودیع و معارفه ریاست دانشگاه پیام نورکاشان برگزار شد آیین تکریم سید مصطفی مناقب و معارفه محمد حمیدی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه پیام نور کاشان، روز چهارشنبه 13 شهریور با حضور فرماندار ویژه کاشان برگزار شد.


آیین تکریم سید مصطفی مناقب و معارفه محمد حمیدی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه پیام نور کاشان، روز چهارشنبه 13 شهریور با حضور فرماندار ویژه کاشان برگزار شد.

علی اکبر مرتضایی، فرماندار ویژه شهرستان کاشان در این آیین اظهار داشت: دانشگاه و اساتید آن با راهنمایی علمی دانشجویان و پرورش افرادی توانمند، نقش شایانی در پیشرفت و توسعه جامعه ایفا می کنند.

فرماندار ویژه کاشان به  بیان تلاش و مجاهدت دانشجویان  در مسیر دستیابی به آزادی و پیشرفت در دوره معاصر و دهه های اخیر پرداخت و گفت: نقش دانشجویان به عنوان نخبگان جامعه می بایست در عرصه های علمی، سیاسی و اجتماعی، در مسیر تحقق منافع ملی، اعتلای نظام جمهوری اسلامی و رشد و پیشرفت کشور ارتقا یابد.

 مرتضایی به افزون بر دو هزار دانشجوی مرکز پیام نور کاشان اشاره و تصریح کرد: این واحد دانشگاهی از ظرفیت های لازم برای توسعه علمی و ارتقاء زیر ساخت ها برخوردار است و می طلبد در دوره مدیریت جدید برای گسترش رشته های علمی آن مرکز تمهیدات لازم به عمل آید.

وی در پایان به اهمیت فراهم آوردن امکان  بهره مندی از ظرفیت های بالای علمی شهرستان پرداخت و ایفای نقش بیشتر اساتیددانشگاه و دانشجویان در پیشرفت و کاهش مشکلات این منطقه را خواستار شد.

در پایان این آیین با اهدای حکم سرپرستی دانشگاه پیام نور کاشان به محمد حمیدی، از خدمات مصطفی مناقب قدردانی بعمل آمد.

گفتنی است، دانشگاه پیام نور کاشان در سال 1380 با همت جمعی از خیرین و مسئولان وقت شهرستان کاشان تاسیس شده است.

 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 45
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal