فرمانداری کاشان
خانه
1398/05/17 پیام فرماندار ویژه کاشان به مناسبت روز خبرنگار:
پیام فرماندار ویژه کاشان به مناسبت روز خبرنگار: ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه به ویژه خبرنگار شهید صارمی، 17 مرداد روز مقام خبرنگار را به همه خبرنگاران، عکاسان، اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان کاشان تبریک عرض می نمایم و برای کلیه اعضاء متعهد، کوشا و شکیبای جامعه اطلاع‌رسانی، تداوم توفیق خدمت به مردم را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

پیام فرماندار ویژه کاشان به مناسبت روز خبرنگار:

 
باسمه تعالی
 
 

انکار نتوان کرد که در تلاطم پر آشوب  فضای مجازی و حقیقی پیرامون، کنکاش و تلاش برای وصول حقایق و خلق آگاهی، شور و شعور و پاسداری از حقوق انسان ها، امر خطیر، شریف و  ظریفی است که بخش عظیمی از آن بر عهده خبرنگاران و اصحاب رسانه است.

برای نقش بی بدیل و نگاه عمیق و ژرف کاو خبرنگاران، در شفاف سازی، روشنگری و آگاهی بخشی جامعه جایگزینی نیست و این جایگاه آنگاه تکوین می یابد که با تخصص و دو اصل انصاف و صداقت همراه شود.

بی شک  اگر اخبار رویدادها، آیینه وار و به دور از غبار دیدگاه های شخصی و جناحی منعکس شود با افزایش سطح اعتماد عمومی شهروندان و تقویت روحیه  امید و نشاط اجتماعی توسعه و پیشرفت جامعه شتاب افزون تر خواهد گرفت.

ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه به ویژه خبرنگار شهید صارمی، 17 مرداد روز مقام خبرنگار را به همه خبرنگاران، عکاسان، اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان کاشان تبریک عرض می نمایم و برای کلیه اعضاء متعهد، کوشا و شکیبای جامعه اطلاع‌رسانی، تداوم توفیق خدمت به مردم را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

امید است با رعایت مصالح ملی و منافع شهرستانی، با فکر سالم و قلم توانمند و حقیقت جوی، زمینه رشد و توسعه منطقه فرهنگی کاشان بیش از پیش میسر آید.

 

علی اکبر مرتضایی قهرودی

فرماندار ویژه شهرستان کاشان

تعداد بازدید: 35
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal