فرمانداری کاشان
خانه
1398/05/15 فرماندار کاشان از دو شرکت تولیدی در منطقه راوند بازدید کرد.
فرماندار کاشان از دو شرکت تولیدی در منطقه راوند بازدید کرد. علی اکبر مرتضایی در ادامه سلسله برنامه های بازدید از مجموعه های صنعتی و تولیدی که به منظور احصاء مشکلات تولید کنندگان و صاحبان صنایع صورت می گیرد از شرکت شانه سازی "کاشان شانه" و شرکت فرآورده های گیاهی "به گل" بازدید و به مشکلات و درخواست های این مجموعه ها رسیدگی کرد.


 فرماندار ویژه شهرستان کاشان در برنامه بازدید هفتگی خود از شرکت های صنعتی منطقه، روز سه شنبه 15 مرداد ماه 98 از دو شرکت تولیدی در منطقه راوند بازدید کرد.

 علی اکبر مرتضایی در ادامه سلسله برنامه های بازدید از مجموعه های صنعتی و تولیدی که به منظور احصاء مشکلات تولید کنندگان و صاحبان صنایع صورت می گیرد از شرکت شانه سازی "کاشان شانه" و شرکت فرآورده های گیاهی "به گل" بازدید و به مشکلات و درخواست های این مجموعه ها رسیدگی کرد.

امور زیرساختی و آسفالت، دریافت عوارض و خدمات شهرداری، گرانی مواد اولیه، مشکلات واردات محصول و مواد اولیه از اروپا و همچنین بالارفتن نرخ 30 درصدی هزینه ها از جمله مواردی بود که توسط صاحبان این دو شرکت مطرح شد.

لازم به ذکر است به گفته مدیر شرکت کاشان شانه محصولات تولیدی این مجموعه نمونه مشابه نداشته و صرفا تنها تولید کننده این محصولات در کشور است.

 شرکت به گل نیز تولید کننده گلاب و عرقیجات و شربت های گیاهی است و دارای تصفیه خانه می باشد.

بازدیدهای هفتگی فرماندار ویژه کاشان از صنایع به صورت هفتگی و در قالب طرح کارگروه رفع موانع تولید و جذب سرمایه گذاری این هفته با همراهی معاون برنامه ریزی فرمانداری کاشان ورییس اداره حفاظت محیط زیست، رییس اداره صنعت، معدن و تجارت انجام شد.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 83
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal