فرمانداری کاشان
خانه
1398/04/19 دومین جلسه کمیته اجرایی زکات فطره کاشان برگزار شد.
دومین جلسه کمیته اجرایی زکات فطره کاشان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان، امسال مبلغ 8 میلیارد و 927 میلیون و 499هزار ریال زکات فطره در سطح شهرستان کاشان جمع آوری شده است که نسبت به سال قبل رشد حدود 3.5 برابری را نشان می دهد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ دومین جلسه کمیته اجرایی زکات فطره شهرستان کاشان با حضور مسعود خاندایی، معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و تنی چند از مسئولین ذیربط شهرستانی، در دفتر معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه، گزارشی جامع از کیفیت و کمیت جمع آوری زکات فطره درشهرستان کاشان ارائه شد.

دبیر شورای زکات شهرستان کاشان، حجت الاسلام والمسلمین سهراب زاده با اشاره افزایش کمی زکات فطره نسبت به سنوات قبل افزود: امسال مبلغ 8 میلیارد و 927 میلیون و 499هزار ریال زکات فطره در سطح شهرستان کاشان جمع آوری شده است که نسبت به سال قبل رشد حدود 3.5 برابری را نشان می دهد.

در این جلسه از همکاری بخشداری ها و دهیاری ها سطح شهرستان در جمع آوری زکات فطره و همچنین مساعدت نیروی انتظامی در برقراری امنیت صندوق های جمع آوری زکات تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است، در عید فطر سال جاری300پایگاه ثابت و سیار با لوگوی شورای زکات در مصلی‌های  نمازجمعه ، مساجد و مراکز نیکوکاری در سطح شهرستان کاشان  برای دریافت زکات فطریه مستقر بوده است

 
 
 
تعداد بازدید: 38
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal