فرمانداری کاشان
خانه
1398/04/18 پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان درسال جاری برگزار شد.
پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان درسال جاری برگزار شد. پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان به ریاست علی اکبر مرتضایی، فرماندارویژه کاشان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان به ریاست علی اکبر مرتضایی، فرماندارویژه و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان و باحضور مدیرآموزش و پرورش شهرستان به عنوان دبیراین شورا، معاونین آموزش و پرورش و همچنین نمایندگانی از مدیران مدارس و تنی چند از اعضای انجمن اولیاء و مربیان و مسئولین شهرستانی، صبح روز دوشنبه 17/04/98 در سالن جلسات مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کاشان برگزار شد.

در ابتدای جلسه، آقای مقنی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان کاشان گزارش میزان تحقق مصوبات جلسه قبل را ارائه کرد.

در ادامه، یکی از اعضای انجمن اولیا و مربیان در خصوص مسائل مربوط به نوسازی مدارس شهرستان مطالبی را بیان داشت و با ذکر مفاد قانونی بر ممنوعیت تدریس معلمین مرد به ویژه آقایان مجرد در مدارس دخترانه تاکید کرد.

در ادامه، تخصیص اعتبار برای امور فرهنگی و رفاهی فرهنگیان کاشانی و تشکیل جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان کاشان بعنوان دو دستور کار این جلسه توسط مدیر آموزش و پرورش شهرستان کاشان مطرح شد و حاضرین پیرامون آن، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کردند.

در جمع بندی مباحث، فرماندارویژه شهرستان کاشان با عرض خداقوت به کادر آموزش و پرورش شهرستان برای پایان سال تحصیلی و موفقیت های کسب شده در این حوزه درخصوص تدریس آقایان در مدارس دخترانه، لزوم نظارت بر اجرای کامل قانون براساس مستندات را متذکر شد.

وی درادامه باتوجه به فصل ثبت نام ها درمدارس تصریح کرد: طبق قانون ثبت نام ها باید در مدارس محدوده محل سکونت دانش آموزان صورت پذیرد و دراین زمینه نبایست به طور سلیقه ای اعمال نظر و تصمیم گیری شود.

مرتضایی افزود: درخصوص دو یا چند مدرسه که از نظر موقعیت جغرافیایی نزدیک به یکدیگر قرار دارند، لازم است به انتخاب اولیاء احترام گذاشته و به گونه ای اقدام شود که کمترین نارضایتی را در پی داشته باشد.

گفتنی است، با توجه به تاکیدات فرماندار ویژه کاشان،جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان به صورت مرتب و هر دو هفته یکبار در محل اداره آموزش و پرورش تشکیل می شود.

 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 74
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal