فرمانداری کاشان
خانه
1398/04/18 فرماندارکاشان: آمار دقیق مهمترین اصل در رسیدگی و تصمیم گیری است.
فرماندارکاشان: آمار دقیق مهمترین اصل در رسیدگی و تصمیم گیری است. فرماندار کاشان: تمامی مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان موظف هستند در اسرع وقت نسبت برای دریافت کارت ملی هوشمند خود اقدام کنند.


 فرماندار ویژه شهرستان کاشان در نشست صمیمانه با مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان ضمن تقدیر از پیگیری و رسیدگی به مشکلات این حوزه در شهرستان، اظهار داشت: آمار دقیق مهمترین اصل در رسیدگی و تصمیم گیری است.

علی اکبر مرتضایی افزود: هر برنامه ریزی و تصمیم گیری درست در شهرستان نیازمند دریافت آمار و اطلاعات دقیق است که بر اساس آن توزیع صحیح اعتبارات با اولویت بندی انجام می شود.

وی در ادامه گفت: شهرستان کاشان با آمادگی کامل به استقبال برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی می رود و اکنون تیم هایی برای برنامه ریزی و بررسی میدانی برای نیازسنجی در سطح شهرستان شکل گرفته است.

فرماندار کاشان در ادامه خاطر نشان کرد: تمامی مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان موظف هستند در اسرع وقت برای دریافت کارت ملی هوشمند خود اقدام کنند.

مرتضایی در این نشست خواستار راه اندازی مجدد نمایندگی اداره ثبت احوال در بخش نیاسر حداکثر تا پایان شهریور برای رفع مشکلات مردم در این حوزه شد.

مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان نیز در ادامه از فرمانداری کاشان به عنوان یکی از فرمانداری های پیگیر و فعال در زمینه ثبت احوال در استان یاد کرد و افزود: در زمینه تولید کارت ملی هوشمند به مرحله بومی سازی انبوه رسیده ایم و در آینده نزدیک تولید و توزیع کارت ملی هوشمند افزایش پیدا می کند.

حسین غفرانی اظهار داشت: در شهرستان کاشان در حدود 220 هزار نفر کارت ملی هوشمند خود را دریافت نموده و در حدود 50 هزار نفر دیگر باید کارت ملی خود را دریافت کنند.

وی در ادامه از جمله مشکلات اداره ثبت احوال شهرستان کاشان را موقعیت مکانی نامناسب آن در نقطه پرترافیک شهر دانست که مقرر شد با همکاری فرمانداری و اداره کل این مشکل رسیدگی و مرتفع شود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 51
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal