فرمانداری کاشان
خانه
1398/03/11 خیابان علوی به سمت میدان خرمشهر یکطرفه می شود
خیابان علوی به سمت میدان خرمشهر یکطرفه می شود معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان از یک طرفه شدن خیابان علوی به سمت میدان خرمشهر خبر داد.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان از یک طرفه شدن خیابان علوی به سمت میدان خرمشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان چله دوان در حاشیه بازدید مسوولین از خیابان علوی گفت: با هدف  تسهیل در عبور مرور شهروندان و گردشگران، طرح یکطرفه شدن خیابان علوی به سمت میدان خرمشهر از اوایل هفته آتی اجرایی می شود.

وی با اشاره به بررسی های کارشناسی بعمل آمده برای این طرح افزود: با توجه به وجود ابنیه تاریخی و مجموعه های اقامتی در محور گردشگری خیابان علوی در ایام پیک تردد، این محدوده دچار گره ترافیکی بود بر این اساسی با نظر کارشناسی طرحی تهیه و در سال 97 در شورای هماهنگی ترافیک شهرستان کاشان مصوب شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری کاشان تصریح کرد: با توجه به بازخوردهای مثبت اجرای طرح مذکور در ایام نوروز و پس ازتمهید مقدمات لازم و تکمیل علائم راهنمایی و رانندگی از هفته آتی روزهای اجرای این طرح ترافیکی افزایش می یابد.

 

چله دوان خواستار اطلاع رسانی و اجرای دیگر الزامات این طرح شد و افزود : پیش بینی خطوط حمل و نقل عمومی، ممنوعیت پارک حاشیه ای در یک طرف معبر، توسعه پارکینگ های عمومی با الزام اقامتگاه های سنتی و بوم گردی به تامین پارکینگ در این محدوده از جمله اقداماتی است که همزمان با اجرای طرح  توسط شهرداری، اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگر و پلیس راهور پیگیری خواهد شد.

گفتنی است، فرماندار، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، شهردارکاشان، فرمانده نیروی انتظامی، رییس پلیس راهور، رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مدیر منطقه یک شهرداری صبح امروز به صورت میدانی از خیابان علوی بازدید و در محل زوایای اجرای طرح را بررسی و ارزیابی کردند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 33
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal