فرمانداری کاشان
خانه
1398/03/10 فرماندار کاشان طی پیامی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس تقدیر کرد.
فرماندار کاشان طی پیامی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس تقدیر کرد. منت خدا را که توفیق حاصل شد تا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بار دیگر یکی از میراث ماندگار بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، "رو ز قدس" را با حضور شور انگیز در راهپیمایی و در کنار جمع کثیری از مردم شریف شهرستان کاشان پاس بداریم و هم صدا با عدالت خواهان در سراسر جهان، آرمان های مردم مظلوم فلسطین را بر سر رژیم صهیونیستی و ایادی آن فریاد کنیم.
 

فرماندار کاشان طی پیامی از پاسداشت روز قدس و حضور شور انگیز مردم شریف شهرستان کاشان در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کاشان؛ علی اکبر مرتضایی اظهار داشت: اینجانب به پاس این حضور همراه با شعور و آگاهی بر خود لازم می دانم از آحاد مردم روزه دار و مومن شهرستان کاشان تقدیر و تشکر نمایم و از درگاه ایزد منان توفیق خدمت به اسلام و مسلمین و پیروزی نهایی مردم سرزمین قدس شریف را مسئلت دارم.

در متن این پیام آمده است: 

منت خدا را که توفیق حاصل شد تا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بار دیگر یکی از میراث ماندگار بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، "رو ز قدس" را با حضور شور انگیز در راهپیمایی و در کنار جمع کثیری از مردم شریف شهرستان کاشان پاس بداریم و هم صدا با عدالت خواهان در سراسر جهان، آرمان های مردم مظلوم فلسطین را بر سر رژیم صهیونیستی و ایادی آن  فریاد کنیم.

 امروز فرصتی بود که هم صدا باهم به اثبات برسانیم برخلاف تصور باطل غاصبان حق و حقیقت، قدس شریف همچنان مسئله اصلی جهان اسلام است و طرح خیالی"معامله قرن" از پیش شکست خورده است و راه به جایی نخواهد برد.

اینجانب به پاس این حضور همراه با شعور و آگاهی بر خود لازم می دانم از آحاد مردم روزه دار و مومن شهرستان کاشان و به ویژه علما و روحانیون، اساتید و فرهنگیان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، اصناف و بازاریان، نیروهای مسلح، مسئولین و پرسنل دستگاه های اجرایی شهرستان، اصحاب رسانه و خبرنگاران و همچنین تامین کنندگان نظم و امنیت و مجریان مراسم تقدیر و تشکر نمایم و از درگاه ایزد منان توفیق خدمت به اسلام و مسلمین و پیروزی نهایی مردم سرزمین قدس شریف را مسئلت دارم.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 1414
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal