فرمانداری کاشان
خانه
1398/03/09 فرماندار کاشان مردم شریف شهرستان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
فرماندار کاشان مردم شریف شهرستان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد. فرماندار کاشان با دعوت عموم مردم شریف شهرستان کاشان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس، گفت: مردم این شهرستان با حضور گسترده در این راهپیمایی، هم صدا با عدالت خواهان در سراسر جهان، آرمان های مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف را زنده نگه می دارند.

فرماندار کاشان با دعوت عموم مردم شریف شهرستان کاشان  برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس، گفت: مردم این شهرستان با حضور گسترده در این راهپیمایی، هم صدا با عدالت خواهان در سراسر جهان، آرمان های مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف را زنده نگه می دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کاشان، علی اکبر مرتضایی افزود: مردم مظلوم و فلسطین سال هاست برای حقانیت و دفاع از خانه و کاشانه خود به مبارزه علیه رژیم صهیونیستی برخاسته اند.

وی بیان کرد: امام راحل با نامگذاری روز قدس، گام اساسی در به حرکت واداشتن قشرهای مردم نه تنها در جمهوری اسلامی بلکه در کشورهای مختلف برای دفاع از اسلام و ناکام گذاشتن توطئه های دشمنان برداشتند.

فرماندار کاشان با توجه به حوادث اخیر منطقه و طرح معامله قرن، تصریح کرد: تمام این اتفاق ها بر این موضوع مهم تاکید دارد که فلسطین و قدس شریف همچنان مساله نخست و اصلی جهان اسلام است.

گفتی است؛ راهپیمایی روز قدس از ساعت 10 صبح روز جمعه از مجموعه فرهنگی ورزشی شهدای ناحیه مقاومت بسیج کاشان آغاز و به سمت میدان معلم ادامه پیدا می‌کند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 126
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal