فرمانداری کاشان
خانه
1398/02/24 دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان برگزار شد.
دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان؛ دومین جلسه شورای آموزش و پرورش درسال جاری به ریاست علی اکبر مرتضایی، فرماندار ویژه شهرستان کاشان در مدیریت آموزش وپرورش شهرستان کاشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان؛ دومین جلسه شورای آموزش و پرورش درسال جاری به ریاست علی اکبر مرتضایی، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و دبیری مدیر آموزش وپرورش و دیگر اعضای ذیربط، صبح روز دوشنبه 23 اردیبهشت 98 در مدیریت آموزش وپرورش شهرستان کاشان برگزار شد.

ایمنی و بهداشت مدارس، لباس فرم و سرویس مدارس ازجمله موضوعات مهمی بود که در دستور کار این جلسه قرارداشت که مورد بحث وتبادل نظر قرارگرفت.

 مقرر شد درجلسه آتی با دعوت از ادارات ذیربط شامل شهرداری، آتش نشانی و مرکز بهداشت شهرستان، موضوعات یادشده مورد بررسی های کارشناسی قرارگیرد همچنین مقرر شد فهرست مدارسی که مجموع شاخص های ایمنی و بهداشت آنها به میزان کمتر از 50درصد رعایت شده است، تهیه و ارائه شود.

ضمناً با توجه به اهمیت بالای شورای آموزش وپرورش شهرستان مقرر شد دبیرخانه ای با این عنوان در مدیریت آموزش و پرورش تشکیل شود.احصاء و کار کارشناسی برای مسائل و موضوعات مهم آموزش وپرورش شهرستان و ارجاع موارد برای اخذ تصمیمات مقتضی به شورای آموزش وپرورش از وظایف این دبیرخانه خواهد بود.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 26
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal