فرمانداری کاشان
خانه
1398/02/24 مجوز ارتقای درجه 19 دهیاری شهرستان کاشان ابلاغ شد.
مجوز ارتقای درجه 19 دهیاری شهرستان کاشان ابلاغ شد. معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری کاشان گفت: مدارک مربوط به درجه بندی دهیاری های این شهرستان در کمیسیون ملی تعیین درجه‌ دهیاری‌ها‌ در سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور بررسی و مجوز ارتقای درجه 19 دهیاری‌ ابلاغ شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری کاشان گفت: مدارک مربوط به درجه بندی دهیاری های این شهرستان در کمیسیون ملی تعیین درجه‌ دهیاری‌ها‌ در سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور بررسی و مجوز ارتقای درجه 19 دهیاری‌ ابلاغ شد.

علی رضا چله دوان اظهار داشت: با پیگیری های به عمل آمده در این حوزه مجوز ارتقای درجه 19دهیاری شهرستان کاشان ابلاغ شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری کاشان: در کمیسیون ملی تعیین درجه‌ دهیاری‌ها‌ی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، مدارک مربوط به ارتقای درجه‌ دهیاری‌های شهرستان کاشان بررسی و مورد ارزیابی قرار گرفت که 19 دهیاری این شهرستان واجد شرایط این موضوع شناخته شدند.

وی افزود: طبق نظر این کمیسون درجه مربوط به دهیاری خنب از بخش مرکزی، الزگ، جوینان از بخش قمصر، آرنجن از بخش برزک و قه، برزآباد و سار از بخش نیاسر به دو ارتقاء یافته است و همچنین دهیاری قزاآن از بخش قمصر و دهیاری وادقان و باریکرسف از نیاسر موفق به کسب درجه 3 شده است.

چله دوان تصریح کرد: دهیاری های قهرود، از بخش قمصر، ورکان از بخش برزک به درجه 4 و دهیاری های استرک از بخش مرکزی، آزران، مرق، ویدوجا، ویدوج، و ازوار در بخش برزک و نشلج در بخش نیاسر به درجه 5 ارتقاء یافته است.

گفتنی است؛دهیاری‌ها بر اساس سه شاخص وسعت، جمعیت و درآمد از درجه یک تا 6 که در دستورالعمل نحوه درجه‌بندی دهیاری‌ها عنوان شده است، درجه بندی می‌‌شوند.

شهرستان کاشان دارای 58روستا می باشد که از این تعداد 52 روستا دارای دهیاری مصوب می باشد.

تعداد بازدید: 32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal