فرمانداری کاشان
خانه
1398/02/23 فرماندار کاشان از شرکت فرش یلدای کویر و شرکت کیمیا برگ آسیا  بازدید کرد.
فرماندار کاشان از شرکت فرش یلدای کویر و شرکت کیمیا برگ آسیا بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری از شرکت فرش یلدای کویر و مجموعه کشت بافت شرکت کیمیا برگ آسیا بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری از شرکت فرش یلدای کویر و مجموعه کشت بافت شرکت کیمیا برگ آسیا بازدید کرد.

*فرماندار ویژه شهرستان کاشان در راستای تحقق شعار سال"رونق تولید" و در ادامه بازدید از مراکز تولیدی از شرکت فرش یلدای کویر بازدید کرد.

علی اکبر مرتضایی در این بازدید تلاش های مدیریت آن شرکت در زمینه خودداری از تعدیل نیروی کار را ستونی دانست و گفت: فعالیت در عرصه تولید در شرایط فعلی کاری است جهادی که با ایثار و از خودگذشتگی همراه است.

وی در این نشست برای رفع مشکلاتی که منجربه تسهیل روند تولید در آن شرکت می شود قول پیگیری و مساعدت ویژه داد.

تخصیص ارز، تامین مواد اولیه، روشنایی جاده شهرک امیرکبیر و همچنین رفتار همراه با حفظ کرامت از مهمترین دغدغه هایی بود که توسط مدیر عامل شرکت یلدای کویر در این جلسه مطرح شد.

کارخانجات فرش یلدای کویر با بیش از 25 سال سابقه در زمینه تولید فرش ماشینی، دارای 650 نفر نیروی کار می باشد.

 

**فرماندار از مجموعه کشت بافت شرکت کیمیا برگ آسیا بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان علی اکبر مرتضایی، فرماندار ویژه شهرستان کاشان از مجموعه کشت بافت شرکت کیمیا برگ آسیا بازدید کرد.

علی اکبر مرتضایی در بازدید از مجموعه کشت بافت شرکت کیمیا برگ آسیا از نزدیک با روند کار آن شرکت آشنا شد.

 کارشناسان فنی شرکت در خصوص مراحل تکثیر گل محمدی رقم کاشان 93 و سایر پایه های رویشی(GF) توضیحات کاملی ارائه کردند.

شرکت زیست فناوری کیمیا برگ آسیا با هدف تکثیر و تولید پایه ها و ارقام عاری از هر گونه آلودگی درختان مثمر و غیر مثمر و گیاهان دارویی و همچنین تحقیقات و توسعه در این زمینه به عنوان یک شرکت دانش بنیان در سال 1394 تاسیس شده است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

تعداد بازدید: 29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal