فرمانداری کاشان
خانه
1396/01/31 جلسه ستاد امنیت انتخابات شهرستان های شمال  استان اصفهان برگزار شد
جلسه ستاد امنیت انتخابات شهرستان های شمال استان اصفهان برگزار شد

جلسه ستاد امنیت انتخابات شهرستان های شمال  استان اصفهان برگزار شد

جلسه ستاد امنیت انتخابات استان اصفهان ویژه شهرستان های شمال استان برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به میزبانی فرمانداری ویژه کاشان برگزار شد.

معاون استاندار و فرماندار کاشان در این جلسه اظهار کرد: کمیته های امنیتی و انتظامی موظف هستند علاوه بر افزایش هوشیاری و آگاهی های عمومی و رضایتمندی اجتماعی نسبت به قوانین انتخاباتی، راهکارهای مناسب را در ایام انتخابات اتخاذ کنند.

حمیدرضا مومنیان افزود: اثرگذاری تصمیمات به موقع، شفاف و رصد تحولات و رخدادها و تامین بستر امنیتی و انتظامی مطلوب و پایدار می تواند در برقراری نظم و ترافیک روان انتخابات 96 کمک کند.

وی ادامه داد: برنامه ریزی برای تامین نیروی محافظ آماده و آموزش دیده برای حفاظت شعب اخذ، تامین امنیت مراسم های عمومی، سخنرانی های تبلیغاتی نامزدها، اتخاذ تدابیر و تمهیدات حفاظتی حتی الامکان برای حضور نامزدهای انتخاباتی باید انجام گیرد.

مومنیان گفت: احصاء و ارزیابی نقاط قوت و ضعف در حوزه های اطلاعات، امنیت و نظم اجتماعی و تلاش برای بالابردن ظرفیت های مثبت به حداقل رساندن نقاط ضعف و ایجاد اتاق فکر خلاق از وظایف کمیته های امنیتی و انتظامی در انتخابات 96 است.

فرماندار کاشان تصریح کرد: برگزاری جلسات لازم به منظور توجیه روسای ستادهای تبلیغاتی نامزدها در جهت پیشگیری از تنش های حاصل از رقابت های خارج از ضابطه قوانین و مقررات و تامین آرامش تبلیغی در سطح شهرستان می تواند بر فراهم کردن یک فضای انتخاباتی سالم و آرام و حضور گسترده مردم کمک کند.

مومنیان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی براینکه آراء مردم در انتخابات حق الناس است ، گفت: صیانت از آن وظیفه همه مسوولان و برگزارکنندگان انتخابات در کشور می باشد که این امر با برگزاری جلسات هماهنگی بین کمیته ها و رصد رخدادها در ایام تبلیغات ،روز انتخابات ودر هنگام شماراش آراء محقق می گردد.

جلسه ستاد امنیت استان اصفهان ویژه شهرستان های شمال استان اصفهان با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان ، مدیرکل دفتر امنیتی استانداری، جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان و فرمانداران و اعضای شورای تامین شهرستان های کاشان ، آران و بیدگل ، نطنز ، نائین و خور و بیابانک در سالن جلسات فرمانداری کاشان برگزار شد

تعداد بازدید: 113
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal