فرمانداری کاشان
خانه
1396/01/29
فرماندار کاشان خواستار ارتقاء مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان شد

فرماندار کاشان خواستار ارتقاء مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان شد

 

معاون استاندار و فرماندار کاشان خواستار ارتقاء مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کاشان به معاونت رئیس سازمان استان اصفهان شد.

 حمیدرضا مومنیان در دیدار رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان افزود: با توجه به ویژه بودن فرمانداری کاشان و توانمندی ها و پتانسیل های شهرستان در حوزه کشاورزی و مسافت زیاد با مرکز استان و برای افزایش رفاه حال کشاورزان، ارتقاء مدیریت جهاد کشاورزی کاشان در خدمت رسانی بهتر به مردم ضروری است.

وی با اشاره به بحران آب در دشت کاشان گفت: طرح آبیاری تجمیعی در این شهرستان یکی از اقدامات مناسب برای مدیریت و استفاده بهینه آب در بخش کشاورزی بوده است.

وی تصریح کرد: استفاده از پساب فاضلاب شهری کاشان در بخش کشاورزی از اقداماتی است که نیازمند توجه و حمایت بیشتر مسوولان در این زمینه برای مدیریت و مصرف آب در شهرستان است.

فرماندار کاشان اظهار کرد: برای ساخت و سازهای اصولی، مصرف بهینه و جلوگیری از حوادث،  از جمله غرق شدن افراد در استخرهای ذخیره آب کشاورزی ،  مدیریت و نظارت ویژه ای باید در این زمینه صورت گیرد.

مومنیان با تاکید بر اهمیت اراضی کشاورزی در شهرستان کاشان گفت: زمین های کشاورزی سرمایه های یک شهرستان  هستند و باید با کنترل و نظارت بیشتر، و افزایش بهره وری به صورت بهینه از اراضی و آبف  از تغییر کاربری این اراضی از سوی افراد مختلف جلوگیری به عمل آید.

همچنین رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با ارائه عملکردهای این سازمان اظهار کرد: اقدامات خوبی در شهرستان کاشان انجام شده است و اولویت و رویکرد جهاد کشاورزی سرمایه گذاری در حوزه های فعال در کشاورزی است.

محسن کریمیان افزود: سرمایه گذاری در بخش های مختلف کشاورزی بدون محدودیت انجام می شود و هرگونه اقدامی نیز تا رسیدن به نتیجه مطلوب را دنبال می کنیم.

 کریمیان با اشاره به معافیت های پروانه های گردشگری در حوزه های گردشگری گفت: برخی افراد سودجو پس از اخذ و صدور این پروانه ها ، به جای توسعه گردشگری برای کاربردی های دیگر استفاده می نمایند که همکاری و نظارت بیشتر فرمانداری برای ارائه این گونه مجوزها از سوی اداره میراث فرهنگی لازم است.

تعداد بازدید: 49
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal