فرمانداری کاشان
خانه
1396/01/29 فرماندار کاشان خواستار ارتقاء مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان شد
فرماندار کاشان خواستار ارتقاء مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان شد

فرماندار کاشان خواستار ارتقاء مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان شد

 

معاون استاندار و فرماندار کاشان خواستار ارتقاء مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کاشان به معاونت رئیس سازمان استان اصفهان شد.

 حمیدرضا مومنیان در دیدار رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان افزود: با توجه به ویژه بودن فرمانداری کاشان و توانمندی ها و پتانسیل های شهرستان در حوزه کشاورزی و مسافت زیاد با مرکز استان و برای افزایش رفاه حال کشاورزان، ارتقاء مدیریت جهاد کشاورزی کاشان در خدمت رسانی بهتر به مردم ضروری است.

وی با اشاره به بحران آب در دشت کاشان گفت: طرح آبیاری تجمیعی در این شهرستان یکی از اقدامات مناسب برای مدیریت و استفاده بهینه آب در بخش کشاورزی بوده است.

وی تصریح کرد: استفاده از پساب فاضلاب شهری کاشان در بخش کشاورزی از اقداماتی است که نیازمند توجه و حمایت بیشتر مسوولان در این زمینه برای مدیریت و مصرف آب در شهرستان است.

فرماندار کاشان اظهار کرد: برای ساخت و سازهای اصولی، مصرف بهینه و جلوگیری از حوادث،  از جمله غرق شدن افراد در استخرهای ذخیره آب کشاورزی ،  مدیریت و نظارت ویژه ای باید در این زمینه صورت گیرد.

مومنیان با تاکید بر اهمیت اراضی کشاورزی در شهرستان کاشان گفت: زمین های کشاورزی سرمایه های یک شهرستان  هستند و باید با کنترل و نظارت بیشتر، و افزایش بهره وری به صورت بهینه از اراضی و آبف  از تغییر کاربری این اراضی از سوی افراد مختلف جلوگیری به عمل آید.

همچنین رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با ارائه عملکردهای این سازمان اظهار کرد: اقدامات خوبی در شهرستان کاشان انجام شده است و اولویت و رویکرد جهاد کشاورزی سرمایه گذاری در حوزه های فعال در کشاورزی است.

محسن کریمیان افزود: سرمایه گذاری در بخش های مختلف کشاورزی بدون محدودیت انجام می شود و هرگونه اقدامی نیز تا رسیدن به نتیجه مطلوب را دنبال می کنیم.

 کریمیان با اشاره به معافیت های پروانه های گردشگری در حوزه های گردشگری گفت: برخی افراد سودجو پس از اخذ و صدور این پروانه ها ، به جای توسعه گردشگری برای کاربردی های دیگر استفاده می نمایند که همکاری و نظارت بیشتر فرمانداری برای ارائه این گونه مجوزها از سوی اداره میراث فرهنگی لازم است.

تعداد بازدید: 77
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal