فرمانداری کاشان
خانه
1395/10/23
برگزاری یازدهمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان کاشان

برگزاری یازدهمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان کاشان

 

ششمین جلسه کارگروه رفع موانع تولید و تسهیل در سرمایه گذاری ( از جمله کارگروه های ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان کاشان ) روز چهارشنبه 95/10/22 با حضور اعضای کارگروه و به ریاست معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 کارگروه رفع موانع تولید و تسهیل در سرمایه گذاری با عنایت به شعار سال « اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل » و برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در راستای تحقق اهداف حوزه اشتغال و سرمایه گذاری تشکیل می گردد.

متقاضیان و صاحبان واحدهای تولیدی می توانند مسائل و مشکلات مربوطه در امر تولید را به دبیرخانه این کارگروه واقع در حوزه معاونت برنامه ریزی ، اداری و مالی فرمانداری مطرح نمایند. دبیرخانه پس از بررسی، موارد قابل طرح در این کارگروه را اعلام و جلسه با حضور مدیران و مسئولین مربوطه تشکیل می گردد.

این کارگروه ؛ ظرفیت مناسبی است تا مشکلات و موانع سد راه تولید در شهرستان بررسی و با استفاده از توانمندی های موجود مرتفع گردد.

در این جلسه از کارگروه، مشکلات واحدهای تولیدی و شهرک های صنعتی کاشان بررسی و تصمیمات لازم بمنظور پیگیری راهکارهای برون رفت از آن اتخاذ گردید.

لازم به ذکر است در راستای شعار سال 1395 و تحقق منویات مقام معظم رهبری ، ستاد اقتصاد مقاومتی کاشان با سه کارگروه رفع موانع تولید و تسهیل در سرمایه گذاری ، کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری و کارگروه بانک ها و موسسات مالی و اعتباری تشکیل و شروع به کار نمود.

تعداد بازدید: 81
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal