فرمانداری کاشان
خانه
1395/10/19 فرماندار کاشان :  اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران متکی بر صلح ، نوع دوستی و تعالی انسان است که به واسطه نظام جمهوری اسلامی ایران محقق گردیده است.
فرماندار کاشان : اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران متکی بر صلح ، نوع دوستی و تعالی انسان است که به واسطه نظام جمهوری اسلامی ایران محقق گردیده است.

فرماندار کاشان :

 اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران متکی بر صلح ، نوع دوستی و تعالی انسان است که به واسطه نظام جمهوری اسلامی ایران محقق گردیده است.

 

دکترحمیدرضا مومنیان در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان کاشان که با حضور فرمانده انتظامی استان اصفهان برگزار شد، اظهار داشت: اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در منظر عموم مردم جهان به خصوص مسلمانان و شیعیان، متکی بر صلح ، نوع دوستی و تعالی انسان است که به واسطه نظام جمهوری اسلامی ایران محقق گردیده است.

 فرماندار کاشان ارکان اقتدار نظام جمهوری اسلامی مانند قطعات یک پازل دانست و افزود: تکیه بر مبانی اسلام و سنت رسول الله از مهمترین مولفه های این پازل است .

 مومنیان، ولایت را به عنوان یکی از اساسی‌ترین پایه های ثبات واستوانه های پایداری نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و تصریح کرد : در مقاطع مختلف درایت ، دوراندیشی و توانمندی ولایت فقیه را در اداره حکومت جمهوری اسلامی و عبور از پیچ‌های تاریخی مشاهده کرده ایم.

وی ضمن اشاره به منویات مقام معظم رهبری و اصل ولایت فقیه در نظام جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد: آنچه باعث تمایز این نظام با مدل‌های دیگر شده است همین اصل ولایت فقیه است و این موضوع باعث ایجاد ثبات و امنیت در داخل کشور است.

 فرماندار کاشان ضمن اشاره به رکن دیگر اقتدار نظام جمهوری اسلامی افزود: حضور مردم یکی دیگر از قطعات اصلی نظام جمهوری اسلامی است و مردمی که با قرار دادن اسلام در مشی و زندگی خود و حمایت از رهبری انقلاب خواستار رساندن پرچم اسلام به دست حضرت مهدی (عج) هستند.

مومنیان گفت: از دیگر بخش‌های مهم اقتدار نظام موضوع نیروهای مسلح در ایران است و آنچه که در نیروی انتظامی متبلور هست تامین نظم و امنیت در داخل و حفظ و بسط آن است.

رئیس شورای تامین کاشان، اقتدار ایران را مدیون نیروهای مسلح خداجو و معتقد به نظام دانست و گفت: وجه مشترک نیروهای مسلح کشورمان ایمان، اعتقاد راسخ به خدا، اسلام ، مقام معظم رهبری و رکن ولایت فقیه است که باعث تمایز نیروهای نظامی و نتظامی ایران با دیگر کشورها است.

 فرماندار در ادامه فزود : دیپلماسی از صدر اسلام وجود داشته و این موضوع در سنت نبی اکرم حضرت محمد مصطفی(ص) در ارسال سفیر به سه امپراطوری بزرگ جهان به وضوح به چشم می‌خورد .

مومنیان گفت: همانطور که ما به قدرت نظامی بازدارنده فعال و به روز احتیاج داریم به دیپلماسی فعال و پویا برای نشان دادن حقانیت نظام و اسلام به دیگر کشورها محتاج هستیم و البته مذاکره به معنای سازش نیست بلکه به معنای نشان دادن حقانیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است و امیدواریم با راهنمایی و راهبری مقام معظم رهبری مذاکرات نظام در قالب برجام به سرانجام مطلوب برسد.

در پایان مومنیان نظم وانضباط موجود درکاشان را مدیون پیگیری‌ها و ماموریت‌های نیروی انتظامی این شهرستان دانست و یادآور شد: ماموریت‌هایی که به واسطه اعتقاد و اطمینان به نیروی انتظامی در حوزه های مختلف سپرده شده اثرگذار و بسیار گسترده است.

 لازم به ذکر است، در پایان این مراسم از زحمات سه ساله سرهنگ کارآگاه مهدی پور غلامحسین در شهرستان کاشان تقدیر و تجلیل کرد و سرهنگ علی پورکاوه بعنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان کاشان معرفی شد.

تعداد بازدید: 90
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal