پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۰۴:۱۵:۱۹
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

تشکیل اولین جلسه هیئت حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شهرستان کاشان در سال جاری

تشکیل اولین جلسه هیئت حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شهرستان کاشان در سال جاری این جلسه به ریاست دکتر زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان و با حضور معاون فرماندار، رئیس دادگستری و سایر اعضاء در محل دفتر فرماندار تشکیل شد. در این جلسه، تعداد ۵ پرونده از موارد درخواست رسیدگی به تخلفات اعضای شوراهای […]

تشکیل اولین جلسه هیئت حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شهرستان کاشان در سال جاری

این جلسه به ریاست دکتر زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان و با حضور معاون فرماندار، رئیس دادگستری و سایر اعضاء در محل دفتر فرماندار تشکیل شد.

در این جلسه، تعداد ۵ پرونده از موارد درخواست رسیدگی به تخلفات اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان مورد رسیدگی و بررسی قرار گرفت و پیشنهاد هیئت، مستند به مفاد ماده ۹۳ قانون شوراها جهت بررسی و تصویب به هیئت حل اختلاف استان اصفهان ارجاع شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 11 =