پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۰۳:۵۱:۵۵
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

تصویب ۷۰ مصوبه برای رفع مشکلات منطقه جوشقان قالی، کامو و چوگان در شورای اداری شهرستان

رفع مشکلات منطقه جوشقان قالی، کامو و چوگان در شورای اداری شهرستان

فرماندار ویژه کاشان:
۷۰ مصوبه برای رفع مشکلات منطقه جوشقان قالی-کامو و چوگان در شورای اداری شهرستان در محل دانشگاه آزاد اسلامی جوشقان قالی به تصویب رسید

فرماندار ویژه کاشان گفت:۷۰ مصوبه در راستای رفع مشکلات مختلف منطقه جوشقان قالی، کامو و چوگان و روستاهای این منطقه در زمینه های مختلف کشاورزی، راهداری، تامین آب،معادن، آموزشی و سایر حوزه تصویب شده است.

محمدشریف زارعی شنبه شب در جلسه شورای اداری شهرستان کاشان در دانشگاه آزاد اسلامی شهر جوشقان قالی افزود: بنا داریم این مصوبه ها حداکثر تا ۶ ماه آینده به طور کامل اجرایی شوند.

وی افزود: دستگاه های اجرایی با تلاش مضاعف نسبت به رفع مشکلات مردم این منطقه و در سریع ترین زمان ممکن اقدام کنند.

گفتنی است جلسه شورای اداری شهرستان کاشان در شهر جوشقان قالی در حدود ۵ ساعت به طول انجامید که با پیگیری و اجرای دقیق مصوبات، نتایج مثبتی در توسعه و پیشرفت این شهر در پی خواهد داشت.

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + هشت =