پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۰۵:۳۰:۱۴
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود

شورای سیاست گذاری کنگره ملی سرداران و هزارو ۸۰۰ شهید شهرستان کاشان

فرماندار ویژه کاشان:
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود

 محمدشریف زارعی روز پنجشنبه در جلسه شورای سیاست گذاری کنگره ملی سرداران و هزارو ۸۰۰ شهید شهرستان کاشان افزود: از ۲۴ هزار شهید استان اصفهان ۱۳ هزار وصیتنامه از شهدا در خصوص موضوع عفاف و حجاب است،همه اجلاسیه هایی که در منطقه کاشان قرار است برگزار شود باید با پیوست فرهنگی باشد و سخنرانان باید در همه یادواره ها نسبت به تبیین دستاوردهای اانقلاب اسلامی و دولت خدمتگذار اقدام کنند.

وی اظهار کرد:جامعه ما باید با سیره و سبک زندگی شهدا آشنا شده و نگاه شهدا باید در زندگی مردم اثرگذار باشد.

فرماندار ویژه کاشان بیان کرد: باید پل ارتباطی بین شهدا و جوانان ایجاد شود و برگزاری یادواره شهدا باید نتیجه اش کاهش آسیب های اجتماعی در کاشان باشد ، اگر به این قله برسیم این یادواره ها اثرگذار خواهد بود.

زارعی گفت: موضوع انتخابات مجلس شورای اسلامی از رویدادهای مهم سال جاری است و مشارکت حداکثری مردم در این انتخابات مهم است و باید از شهدا استعانت بجوییم

وی افزود: بعضی از جوانان دارای ایده های بزرگ هستند و باید برای برگزاری بهتر کنگره شهدا از ظرفیت جوانان استفاده شود.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 1 =