چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
۱۴:۰۶:۰۱
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

وجود ۲۴۰ آموزشگاه فعال فنی و حرفه‌ای، بیانگر ظرفیت‌های هنری شهرستان است

نشست اندیشه ورزی جمعی از بانوان هنرمند کاشانی

وجود ۲۴۰ آموزشگاه فعال فنی و حرفه‌ای، بیانگر ظرفیت‌های هنری شهرستان است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در نشست اندیشه ورزی جمعی از بانوان هنرمند کاشانی گفت: مهارت‌آموزی در شرایط کنونی امری لازم و ضروریست و باید برای فرزندانمان تبیین کنیم که در کنار تحصیل مهارت آموزی داشته باشند.

فرماندار ویژه کاشان ادامه داد: شهرستان کاشان علیرغم داشتن افراد توانمند در عرصه های هنری، اما به دلیل عدم همگرایی نتوانسته آنگونه که شایسته نام کاشان است توانمندی های خود را در سطح کشور معرفی کند که ما از این فرهنگ حاکم، گلایه مند هستیم.

وی در ادامه تصریح کرد: کاشان، مهد هنر است اما بسیاری از مردم و مسئولین نسبت به این امر آگاهی لازم را نداشته و یا صرفاً بخش خاصی از آنرا می شناسند که این مهم مستلزم معرفی تمام ظرفیت ها و توانمندی های این شهرستان است.

زارعی در ادامه تاکید کرد: وجود ۲۴۰ آموزشگاه فعال فنی و حرفه ای در رشته های مختلف بیانگر پتانسیل و ظرفیت های هنری این شهرستان بوده که در نوع خود بسیار ارزشمند است.

فرماندار ویژه کاشان خاطرنشان کرد: مسئولین باید با شناخت دقیق از این ظرفیت های قابل توجه، به صورتی حرکت کنند تا این توانمندی ها، فراتر از شهرستان در سطح ملی معرفی شود.

گفتنی است نشست اندیشه‌ورزی هنرمند با حضور جمعی از بانوان فعال در هنرهای مختلف از جمله صنایع دستی و هنرهای سنتی در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

 

مطالب مشابه

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ بیست و نهمین جایگاه عرضه سوخت کاشان طی آئینی با حضور دکتر زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان و مهندس گیتی‌منش مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان در بلوار حضرت زینب(س) راوند بهره برداری شد. این جایگاه در زمینی به مساحت ۷۱۲ متر مربع، با سرمایه گذاری […]

۱۲ مهر ۱۴۰۲

  فرماندار ویژه کاشان در آیین تحویل نخستین سند مالکیت تک برگ برای انبار نفت کاشان گفت: در گذشته جلسه ای در خصوص تعیین تکلیف و صدور اسناد مالکیت انبار نفتی کاشان با مسوولان مربوط برگزار شد،برنامه ما انتقال این انبار از داخل شهر به مکان جدید در ۲۰ کیلومتری کاشان است و امروز نخستین […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

  نخستین سند مالکیت تک برگ برای یکی از املاک شرکت پخش فرآورده های نفتی ناحیه کاشان با حضور دکتر زارعی فرماندار ویژه کاشان، گیتی منش مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان و رییس اداره ثبت اسناد و املاک کاشان ، طی آیینی تحویل شد. گفتنی است؛ انبار نفت فعلی کاشان ۷۰ سال قدمت […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

یازدهمین جلسه کارگروه اجرای انتخابات شهرستان به ریاست دکتر زارعی فرماندار ویژه کاشان و با حضور بخشداران و مسئولین کمیته های انتخابات در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. تشکیل هیئات اجرایی طبق برنامه زمان بندی، بررسی مصوبه ایجاد دبیرخانه دائمی انتخابات در شهرستان، آماده سازی سالن ویژه ثبت نام نهایی از داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره […]

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 3 =