جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
۱۵:۴۲:۲۱
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

نشست فوق العاده شورای فرهنگ عمومی شهرستان کاشان با موضوع “پایداری بنیان خانواده و زیست عفیفانه” برگزار شد

حجت الاسلام و المسلمین سید سعید حسینی رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان کاشان در سخنانی بر لزوم اجرا و تسهیل پرداخت وام فرزندآوری تأکید و از عدم پاسخگوی بعضی از مسئولین بانک ها در این زمینه انتقاد کرد. نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان بر ترویج فرهنگ فرزندآوری با همکاری حوزویان و […]

حجت الاسلام و المسلمین سید سعید حسینی رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان کاشان در سخنانی بر لزوم اجرا و تسهیل پرداخت وام فرزندآوری تأکید و از عدم پاسخگوی بعضی از مسئولین بانک ها در این زمینه انتقاد کرد.

نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان بر ترویج فرهنگ فرزندآوری با همکاری حوزویان و دانشگاهیان تأکید کرد و گفت: باید موضوع جمعیت که یکی از مهمترین دغدغه های مقام معظم رهبری به عنوان نائب امام زمان(عج) در عصر غیبت می باشد، مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد مسلم وافی جانشین دبیر ستاد راهبری خانواده و جمعیت حوزه‌های علمیه کشور نیز در سخنانی، تعداد مجردهای ایران را ۱۳ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد، ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر زن و مابقی مرد هستند.

جانشین دبیر ستاد راهبری خانواده و جمعیت حوزه‌های علمیه کشور با بیان اینکه بر اساس قانون تمام خدمات شهری از سوی شهرداری ها برای خانواده‌های ۳ فرزند به بالا نیم بها است، تصریح کرد: خانواده ای در صورت داشتن چهار فرزند ،از ۷۰ درصد پروانه ساخت مسکن معاف است که این قانون در شهر همدان اجرایی شده است.

وی، ادامه داد: ثبت احوال بر اساس قانون باید شناسه تعریف کند و به خانواده‌های سه فرزند به بالا کارت داده شود و در صورت تمرد از این قانون مستلزم پرداخت خسارت است.

وی با بیان اینکه بسیاری از مردم قانون جمعیت را حتی یک بار هم نخوانده اند، خاطرنشان کرد: هر سه ماه ۶ بانک مجوز پرداخت وام دارند که مردم از نام این بانک‌ها بی اطلاع هستند.

گفتنی است، در این نشست فوق العاده حجت الاسلام و المسلمین وافی در پایان به سؤالات شرکت کنندگان در راستای موضوع “پایداری بنیان خانواده و زیست عفیفانه” پاسخ داد.

 

 

 

مطالب مشابه

🔻اطلاعیه 🔻     به اطلاع شهروندان محترم می رساند، انتشار اخبار در فضای مجازی مبنی بر حذف ۱۵۰۰ نفر از متقاضیان پروژه اقدام ملی مسکن در کاشان تکذیب می شود و این موضوع صرفاً برای تعداد محدودی از متقاضیان که نسبت به پرداخت آورده خود تاخیر بسیار زیادی داشته اند، از سوی بنیاد مسکن […]

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تصویب طرح های ترافیکی در ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به ریاست هادی اکبری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان و با حضور جمعی از مسئولین در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور برگزار شد. بررسی آیین نامه اجرایی حمل و نقل دانش […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲

بسم الله الرحمن الرحیم کاشان همیشه در عرصه های مختلف به ویژه ورزش نام آور و قهرمان پرور بوده که افتخار آفرینی ورزشکاران در سطوح مختلف ملی و جهانی نام این دیار را بر تمامی قله های افتخار ثبت نموده است. درخشش و کسب مقام قهرمانی ورزشکار کاشانی، جناب آقای علیرضا رمضانی و کسب مدال […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =