جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
۱۴:۳۹:۳۳
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

تأکید معاون استاندار بر ارتقاء و توجه ویژه به فرهنگ کار در جامعه

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: فرهنگ کار صحیح و درآمد حلال در جامعه جریان داشته باشد و همه افراد به این باور برسند که برای جامعه ارزشمند هستند. محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در دیدار با مدیرکل دفتر خدمات کسب و کار وزارت صمت، ضمن تبریک دهه […]

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: فرهنگ کار صحیح و درآمد حلال در جامعه جریان داشته باشد و همه افراد به این باور برسند که برای جامعه ارزشمند هستند.

محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در دیدار با مدیرکل دفتر خدمات کسب و کار وزارت صمت، ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع) گفت: در سیستم اجرایی کشور نیازمند نگاه تحولی هستیم.

وی افزود: در حوزه کسب و کار نیز این نگاه تحولی احساس می‌شود و قدم نخست در این خصوص، تعریف کردن «فرهنگ کار» در جامعه است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان بیان کرد: این فرهنگ باید در کشور جریان داشته باشد. هر ایرانی از زمانی که روز خود را شروع می‌کند باید بداند چه وظایفی را برعهده دارد و برنامه شفافی برای زندگی خود داشته باشد.
جان‌نثاری ضمن انتقاد از نادیده گرفتن امکانات و شرایط ایجاد کسب و کار در شهرستان‌ها، گفت: جوانانی که در شهرستان‌ها زندگی می‌کنند باید با جدیدترین و بروزترین اصول کسب و کار آشنا شوند اینگونه می‌توانیم از تمرکزگرایی در مرکز استان فاصله بگیریم.
وی بر معرفی کارآفرینان بزرگ ایرانی به نسل جوان تأکید و خاطرنشان کرد: کارآفرینان بزرگ ایرانی که در کسب و کار خود موفق هستند می‌توانند بهترین الگو برای نوجوانان و جوانان باشند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان متذکر شد: ما نیز در استان اصفهان علاقه‌مند هستیم در حوزه کسب و کار، کارهای ویژه‌ای را تعریف و دنبال کنیم. از این رو وزارت صمت فرهنگ کار صحیح را در قالب جزوه و آموزش ارائه دهد تا در این خصوص ورود کنیم.
وی افزود: درصدد هستیم فرهنگ کار صحیح و درآمد حلال در جامعه جریان داشته باشد و همه افراد به این باور برسند که برای جامعه ارزشمند هستند.

 

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ در چهارمین روز از هفته دولت، طرح توسعه شرکت تولیدی شهر فرش ایرانیان با حضور محمدرضا جان نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین، بهره برداری شد. این مجموعه تولیدی در زمینی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع […]

۶ شهریور ۱۴۰۲

کاشان با مخاطره های طبیعی و انسانی از جمله سیل، خشکسالی، زلزله، فرونشست زمین، آفات نباتی و حادثه های صنعتی مواجه است

۱ مرداد ۱۴۰۲

  #گزارش_ویدیویی  فیلم | اجتماع ۱۰۰ هزار نفری مردم کاشان در روز عیدغدیر خم      

۱۷ تیر ۱۴۰۲

دیدار با نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان در روز عیدغدیرخم به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیر خم، دکتر زارعی فرماندار ویژه کاشان به همراه مهدی زاهدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با حضور در مسجد صادقیه با حجت الاسلام و المسلمین سیدسعید حسینی نماینده ولی فقیه در منطقه و امام […]

۱۸ تیر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 4 =