جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
۱۵:۰۳:۰۲
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

یک هزار زائر کاشانی به مرقد امام راحل(ره) اعزام می شوند

محمدشریف زارعی گفت: زائران کاشانی با ۲۷ دستگاه اتوبوس که توسط فرمانداری و بخشداری ها و برخی شرکت های خصوصی تامین شده از نقاط مختلف شهرستان عازم بارگاه ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) می‌شوند.

 

فرماندار ویژه کاشان گفت: به مناسب گرامیداشت سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) امسال بیش از یک هزار زائر از کاشان به مرقد امام راحل(ره) اعزام می شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی افزود: زائران کاشانی با ۲۷ دستگاه اتوبوس که توسط فرمانداری و بخشداری ها و برخی شرکت های خصوصی تامین شده از نقاط مختلف شهرستان عازم بارگاه ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) می‌شوند.
وی بیان داشت: زنده نگهداشتن یاد امام (ره) و تجدید میثاق با آرمان‌های بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی از جمله اهداف حضور زائران کاشانی در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) است.

وی اضافه کرد: استقلال طلبی، انقلابی‌گری، عدالت خواهی، حمایت از مظلومان و مسلمانان جهان، مرجعیت دینی و … از جمله ویژگی‌های حضرت امام (ره) بود که موجب علاقه مندی نسل‌های مختلف به شخصیت بزرگ ایشان گردیده است.

وی با اشاره به برپایی موکب در مسیر کاروان های اعزامی به حرم مطهر در آزادراه کاشان-قم و برگزاری مراسم بزرگداشت سالگرد رحلت حضرت امام(ره) قیام ۱۵ خرداد در پارک شهید قدیرزاده، تاکید کرد: در این ایام لازم است برنامه‌های فرهنگی مختلف در مساجد،مکان های عمومی و مذهبی برگزار و دستگاه‌های اداری و اقشار مختلف جامعه در آن حضور فعال داشته باشند.

 

مطالب مشابه

🔻اطلاعیه 🔻     به اطلاع شهروندان محترم می رساند، انتشار اخبار در فضای مجازی مبنی بر حذف ۱۵۰۰ نفر از متقاضیان پروژه اقدام ملی مسکن در کاشان تکذیب می شود و این موضوع صرفاً برای تعداد محدودی از متقاضیان که نسبت به پرداخت آورده خود تاخیر بسیار زیادی داشته اند، از سوی بنیاد مسکن […]

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تصویب طرح های ترافیکی در ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به ریاست هادی اکبری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان و با حضور جمعی از مسئولین در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور برگزار شد. بررسی آیین نامه اجرایی حمل و نقل دانش […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲

بسم الله الرحمن الرحیم کاشان همیشه در عرصه های مختلف به ویژه ورزش نام آور و قهرمان پرور بوده که افتخار آفرینی ورزشکاران در سطوح مختلف ملی و جهانی نام این دیار را بر تمامی قله های افتخار ثبت نموده است. درخشش و کسب مقام قهرمانی ورزشکار کاشانی، جناب آقای علیرضا رمضانی و کسب مدال […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =