چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
۱۴:۲۰:۲۰
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فرماندار ‌کاشان: برای صرفه جویی بهینه انرژی در تابستان کاشان برنامه ریزی شود

فرماندار ویژه و رئیس ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان کاشان تصریح کرد: ضروری است برنامه ریزی لازم برای کاهش ۳۰ درصدی مصرف انرژی و صرفه جویی در مصرف برق و آب شهرستان در دستور کار جدی دستگاه های اجرایی و همچنین شهروندان قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی با اشاره به گزارش ها و بررسی های سازمان هواشناسی گفت: بر اساس تحلیل های هواشناسی روند افزایش دما در کشور به ویژه مناطقی همانند دشت کاشان گرم تر از سال قبل خواهد بود.

وی اضافه کرد: ثبت افزایش دمای بیش از ۲ درجه ای از میانگین دما در بهار سال جاری همراه با کاهش ۴۰ درصدی بارش در این منطقه نشان از پیش بینی یک تابستان بسیار گرم همراه با تنش آبی ناشی از خشکسالی سال های اخیر، دارد.

فرماندار ویژه و رئیس ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان کاشان تصریح کرد: ضروری است برنامه ریزی لازم برای کاهش ۳۰ درصدی مصرف انرژی و صرفه جویی در مصرف برق و آب شهرستان در دستور کار جدی دستگاه های اجرایی و همچنین شهروندان قرار گیرد.

زارعی در خصوص برنامه خاموشی صنایع، اظهار داشت: ایجاد هرگونه خاموشی در صنایع شهرستان براساس جدول زمان بندی مشخص و اطلاع‌رسانی قبلی از سوی اداره برق انجام می گیرد.

فرماندار کاشان در خصوص تغییر اقلیم در منطقه کاشان نیز بیان کرد: با توجه به تغییرات اقلیمی در منطقه کاشان لازم است کارشناسان و صاحب نظران این حوزه نسبت به ارائه تحقیقات و گزارش در خصوص راهکارهای مناسب سبک زندگی برای این تغییرات اقدام نمایند.

 

مطالب مشابه

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ بیست و نهمین جایگاه عرضه سوخت کاشان طی آئینی با حضور دکتر زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان و مهندس گیتی‌منش مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان در بلوار حضرت زینب(س) راوند بهره برداری شد. این جایگاه در زمینی به مساحت ۷۱۲ متر مربع، با سرمایه گذاری […]

۱۲ مهر ۱۴۰۲

  فرماندار ویژه کاشان در آیین تحویل نخستین سند مالکیت تک برگ برای انبار نفت کاشان گفت: در گذشته جلسه ای در خصوص تعیین تکلیف و صدور اسناد مالکیت انبار نفتی کاشان با مسوولان مربوط برگزار شد،برنامه ما انتقال این انبار از داخل شهر به مکان جدید در ۲۰ کیلومتری کاشان است و امروز نخستین […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

  نخستین سند مالکیت تک برگ برای یکی از املاک شرکت پخش فرآورده های نفتی ناحیه کاشان با حضور دکتر زارعی فرماندار ویژه کاشان، گیتی منش مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان و رییس اداره ثبت اسناد و املاک کاشان ، طی آیینی تحویل شد. گفتنی است؛ انبار نفت فعلی کاشان ۷۰ سال قدمت […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

یازدهمین جلسه کارگروه اجرای انتخابات شهرستان به ریاست دکتر زارعی فرماندار ویژه کاشان و با حضور بخشداران و مسئولین کمیته های انتخابات در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. تشکیل هیئات اجرایی طبق برنامه زمان بندی، بررسی مصوبه ایجاد دبیرخانه دائمی انتخابات در شهرستان، آماده سازی سالن ویژه ثبت نام نهایی از داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره […]

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − شش =