یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
۱۱:۵۹:۴۱
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

بررسی و ارزیابی پیشرفت پروژه منطقه ویژه اقتصادی کاشان

  نشست بررسی مسائل و مشکلات منطقه ویژه اقتصادی با حضور محمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان و بهزاد کاظمیان نماینده سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران _ایمیدرو و مدیر منطقه ویژه اقتصادی کاشان در محل فرمانداری برگزار شد. در این جلسه در خصوص ارزیابی پیشرفت پروژه و برنامه های آتی، اقدامات […]

 

نشست بررسی مسائل و مشکلات منطقه ویژه اقتصادی با حضور محمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان و بهزاد کاظمیان نماینده سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران _ایمیدرو و مدیر منطقه ویژه اقتصادی کاشان در محل فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه در خصوص ارزیابی پیشرفت پروژه و برنامه های آتی، اقدامات شده در زمینه آماده سازی داخل مجموعه، تامین زیر ساخت آب، برق و گاز از خارج مجموعه و همچنین راه اندازی گمرک و مجوز اصلی فعالیت که تا سال آینده انجام می گیرد بحث و تبادل نظر گردید.

محمدشریف زارعی در این جلسه یکی از اولویت‌های مهم فرمانداری برای توسعه اقتصادی و اشتغال تحصیل کردگان دانشگاهی را راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی عنوان نمود.

وی تاکید کرد: منطقه ویژه اقتصادی کاشان در آینده برای ۲۰ هزار نفر شغل و توسعه پایدار ایجاد خواهد کرد.

گفتنی است در یک سال اخیر منطقه ویژه اقتصادی کاشان با هدف توسعه زیرساخت ها، تسهیل و تسریع در جذب سرمایه گذاران؛ اقدامات توسعه ای را به ویژه در بخش تامین انرژی سرعت بخشیده است.

تعداد شرکت‌های متقاضی سرمایه‌گذاری و مستقر در منطقه ویژه اقتصادی کاشان با توجه به تکمیل تدریجی زیرساخت‌ها در منطقه رو به افزایش است.

 

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ در چهارمین روز از هفته دولت، طرح توسعه شرکت تولیدی شهر فرش ایرانیان با حضور محمدرضا جان نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین، بهره برداری شد. این مجموعه تولیدی در زمینی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع […]

۶ شهریور ۱۴۰۲

کاشان با مخاطره های طبیعی و انسانی از جمله سیل، خشکسالی، زلزله، فرونشست زمین، آفات نباتی و حادثه های صنعتی مواجه است

۱ مرداد ۱۴۰۲

  #گزارش_ویدیویی  فیلم | اجتماع ۱۰۰ هزار نفری مردم کاشان در روز عیدغدیر خم      

۱۷ تیر ۱۴۰۲

دیدار با نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان در روز عیدغدیرخم به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیر خم، دکتر زارعی فرماندار ویژه کاشان به همراه مهدی زاهدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با حضور در مسجد صادقیه با حجت الاسلام و المسلمین سیدسعید حسینی نماینده ولی فقیه در منطقه و امام […]

۱۸ تیر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + هفده =