شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۱:۴۷:۳۳
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فرماندار ویژه کاشان: هلال احمر آموزش به جوانان را تسری دهد

  فرماندار ویژه کاشان گفت: جمعیت هلال احمر باید موضوع آموزش های امدادی بین جوانان را تسری دهد و این آموزش ها باید وارد خانواده شود تا افراد هر خانواده در شرایط خاص امکان مدیریت بحران ناشی از حادثه را داشته باشند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان به نقل از ایرنا؛ محمدشریف زارعی […]

 

فرماندار ویژه کاشان گفت: جمعیت هلال احمر باید موضوع آموزش های امدادی بین جوانان را تسری دهد و این آموزش ها باید وارد خانواده شود تا افراد هر خانواده در شرایط خاص امکان مدیریت بحران ناشی از حادثه را داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان به نقل از ایرنا؛ محمدشریف زارعی روز یکشنبه در دیدار با رییس و اعضای جمعیت هلال احمر کاشان افزود: امروز موضوع آموزش امداد و نجات به تمام سطوح جامعه ضروری است و مباحث آموزشی و پیش گیرانه باید در درون خانواده ها پیگیری شود.

وی اظهار کرد:دوره های آموزشی توسط جمعیت هلال احمر کاشان در مدارس و دانشگاه ها برگزار شود، جمعیت هلال احمر یکی از حلقه های واسط جامعه است چون نقش ایجاد امنیت در جامعه را دارد و بدون هیچ چشم داشتی به مردم خدمت می کند،فعالیت در هلال احمر دارای اجر دنیوی و اخروی است.

فرماندار ویژه کاشان گفت: جمعیت هلال احمر و کارکنان این مجموعه با عشق و علاقه و خالصانه و بدون نیت مادی به مردم خدمت می کنند و کار در این حوزه نوعی عبادت است چون با خدمت به خلق خدا سروکار دارد.

وی اظهار کرد: از هر قشر و سن در جمعیت هلال احمر فعال اند، عاشقانه برای کمک به همنوع خود آماده هستند و با ارتباط محبت آمیز به آسیب دیدگان خدمت می کنند،فردی که داوطلبانه وارد جمعیت هلال احمر می شود ویژگی خدمت به همنوع را دارد.

فرماندار ویژه کاشان بیان کرد:وقتی لباس هلال احمر را می پوشیم جدای از شخصیت حقیقی باید رفتار و عمل ما متفاوت باشد و نشان هلال علامت جهانی است و در همه دنیا پذیرفته شده است.

زارعی گفت: انسان اگر بخواهد رضای خداوند را کسب کند مهم ترین راه آن خدمت به خلق خداست و در روایات و احادیث بر آن تاکید شده و هلال احمر در حوادث مختلف از جمله زلزله ، سیل و دوران هشت سال دفاع مقدس خدمات ارزنده ای به مردم داشته است.

 

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دو =