شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۲:۳۱:۲۵
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

رسیدگی به مشکلات ۷ مجموعه تولیدی و صنعتی در کاشان

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ اولین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان کاشان به ریاست جواد مزروعی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان در روز سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ برگزار شد. در این جلسه مشکلات ۷ مجموعه صنعتی و تولیدی که شامل موارد بانکی، تسهیلات، عوارض شهرداری، […]

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ اولین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان کاشان به ریاست جواد مزروعی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان در روز سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ برگزار شد.

در این جلسه مشکلات ۷ مجموعه صنعتی و تولیدی که شامل موارد بانکی، تسهیلات، عوارض شهرداری، تامین زیرساخت‌ها آب، برق و گاز می باشد مورد رسیدگی قرار گرفت.

در ادامه تاکید شد که نمایندگان ثابت دستگاه های اجرایی با تسلط کامل بر مباحث قانونی و راهکارهای حل مسائل و مشکلات بخش تولید و خدمات در جلسات این کارگروه حاضر شوند.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − چهار =