جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
۱۸:۳۲:۵۳
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

انتقال انبار نفت کاشان پس از سال ها کلید خورد

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ جلسه برنامه ریزی و هماهنگی انتقال انبار نفت کاشان با حضور محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، علی اکبر نژادعلی مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در دفتر فرماندار برگزار و برنامه انتقال انبار نفت در کاشان به […]

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ جلسه برنامه ریزی و هماهنگی انتقال انبار نفت کاشان با حضور محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، علی اکبر نژادعلی مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در دفتر فرماندار برگزار و برنامه انتقال انبار نفت در کاشان به صورت عملی کلید خورد.

در این نشست که بعد از اذان مغرب و عشا و ‌دو ساعت به طول انجامید مباحث و موانع بر سر راه اجرای این پروژه بزرگ بیان شد، در این جلسه تصمیماتی اتخاذ شد که به امضاء فرماندار کاشان و مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و سایر اعضاء رسید.

در این جلسه فرماندار ویژه کاشان یکی از مهمترین مسائل این شهر را بحث انتقال انبار نفت به مکان جدید عنوان کرد و افزود: بحث انتقال انبار نفت از دهه های گذشته مطرح بوده که در برنامه سفر ریاست جمهوری به استان و همچنین سفر استاندار اصفهان به شهرستان نیز به آن پرداخته شده که امروز به نقطه اجرایی رسیده است.

محمدشریف زارعی تصریح کرد: انتقال انبار نفت برخی مشکلات شهری از جمله، کاهش تردد وساط نقلیه سنگین به مرکز شهر، بحث ترافیکی، ایمنی، امنیتی و همچنین با خروج از داخل شهر و انتقال به مکان جدید می توان به عنوان یک بحث پدافند غیرعامل در منطقه شمال استان و استان های مجاور عمل نماید که در زمان وقوع بحران می توان از آن کمک بسیاری گرفت.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران نیز در ادامه بیان داشت: انبار فعلی نفت کاشان، از گذشته بیرون شهر تعریف شده بود که با گسترش شهر اکنون در داخل بافت شهری و در مکانی پرترافیک واقع شده که انتقال آن با فاصله مناسب و آینده نگری آن قابل توجه است.

علی اکبر نژادعلی در ادامه افزود: احداث و تجهیز انبار نفت جدید در حدود ۱۳۰۰ میلیارد تومان هزینه دارد که ما به دنبال آن هستیم تا این اتفاق در کاشان انجام شود که برای تحقق آن کمک مجموعه شهرستان مورد نیاز است.

گفتنی است انبار جدید نفت قرار است در زمینی به وسعت ۱۰۰ هکتار در محور جاده کاشان بادرود اجرایی شود.

 

 

مطالب مشابه

🔻اطلاعیه 🔻     به اطلاع شهروندان محترم می رساند، انتشار اخبار در فضای مجازی مبنی بر حذف ۱۵۰۰ نفر از متقاضیان پروژه اقدام ملی مسکن در کاشان تکذیب می شود و این موضوع صرفاً برای تعداد محدودی از متقاضیان که نسبت به پرداخت آورده خود تاخیر بسیار زیادی داشته اند، از سوی بنیاد مسکن […]

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تصویب طرح های ترافیکی در ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به ریاست هادی اکبری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان و با حضور جمعی از مسئولین در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور برگزار شد. بررسی آیین نامه اجرایی حمل و نقل دانش […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲

بسم الله الرحمن الرحیم کاشان همیشه در عرصه های مختلف به ویژه ورزش نام آور و قهرمان پرور بوده که افتخار آفرینی ورزشکاران در سطوح مختلف ملی و جهانی نام این دیار را بر تمامی قله های افتخار ثبت نموده است. درخشش و کسب مقام قهرمانی ورزشکار کاشانی، جناب آقای علیرضا رمضانی و کسب مدال […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هفت =