شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۳:۲۴:۲۸
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

بازدید معاون فرماندار از دو مجموعه تولیدی در کاشان

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ به مناسبت هفته کارآفرینی؛ مسعود خاندایی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان از دو مجموعه تولیدی در این شهرستان بازدید کرد. معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کاشان به همراه کارشناسان ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد کشاورزی و اصحاب […]

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ به مناسبت هفته کارآفرینی؛ مسعود خاندایی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان از دو مجموعه تولیدی در این شهرستان بازدید کرد.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کاشان به همراه کارشناسان ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد کشاورزی و اصحاب رسانه از دو مجموعه تولید تابلو فرش و همچنین تولید ماهیان و پرندگان زینتی در کاشان بازدید و به بررسی وضعیت این واحد های تولیدی پرداخت.

گفتنی است بازدید از واحد های تولیدی به منظور بررسی مسائل و مشکلات شرکت ها از نزدیک و رسیدگی و شناخت بهتر مسائل تولید کنندگان است.

مطالب مشابه

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

  طی آینی با حضور نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و ائمه جمعه و جماعات، مسئول جدید امور مساجد شهرستان معرفی شد. در این مراسم از زحمات حجت الاسلام و المسلمین نوروز زاده تقدیر و حجت الاسلام و المسلمین علی باغستانی به عنوان مسئول […]

۲۹ آبان ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری اجتماع مردم کاشان در حمایت از کودکان مظلوم فلسطین همزمان با سراسر کشور در میدان ۱۵ خرداد کاشان شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲      

۲۷ آبان ۱۴۰۲

اعضای شورای اسلامی شهر جوشقان قالی با دکتر زارعی فرماندار ویژه کاشان در روز یکشنبه ۷ آبان ماه ۱۴۰۲ دیدار و گفتگو کردند. در این نشست، مسائل و مشکلات شهر جوشقان قالی مورد بررسی و احصاء قرار گرفت.      

۸ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =