جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲
۰۳:۴۶:۴۱
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

حضور پرشور اهل تسنن و تشیع در روز جهانی قدس موجب اتحاد و انسجام مسلمانان می شود

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در نشست با علما و معتمدین مهاجرین افغانستانی اهل سنت و شیعیان منطقه کاشان گفت: حضور تمامی اقشار جامعه در روز جهانی قدس به ویژه اهل سنت و تشیع می تواند موجب همبستگی و اتحاد هر چه بیشتر مسلمانان در مقابل استکبار جهانی شود. فرماندار […]

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در نشست با علما و معتمدین مهاجرین افغانستانی اهل سنت و شیعیان منطقه کاشان گفت: حضور تمامی اقشار جامعه در روز جهانی قدس به ویژه اهل سنت و تشیع می تواند موجب همبستگی و اتحاد هر چه بیشتر مسلمانان در مقابل استکبار جهانی شود.

فرماندار ویژه کاشان اضافه کرد: رژیم صهیونیستی در این ایام برنامه ریزی کرده و اقدامات جنایتکارانه خود در فلسطین را تداوم بخشیده است که باید با پاسخ محکم مسلمانان جهان در روز قدس مواجه شود.

وی ادامه داد: در سال های قبل مقام معظم رهبری به زوال اسرائیل و صهیونیسم اشاره ای داشتند که عمر حکومت آنها ۲۵ سال بیشتر طول نمی کشد ولی ایشان اخیرا فرمودند که ظاهرا امروز آنها برای رسیدن به آن عجله دارند.

زارعی در ادامه افزود: زوال صهیونیسم به زودی اتفاق خواهد افتاد و این تحولاتی که در منطقه فلسطین رخ می دهد حاکی از آن است.

فرماندار ویژه شهرستان کاشان تصریح کرد: با هم گرایی و هم افزایی و با مشارکت علمای اهل سنت و تشیع برخی مشکلات حوزه اتباع در شهرستان را احصاء و مرتفع می‌کنیم.

گفتنی است؛ این نشست به میزبانی فرماندار ویژه کاشان و با حضور نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه، جمعی از علمای اهل تسنن و تشیع منطقه کاشان همراه با ضیافت افطار با هدف تقویب و ایجاد وحدت و بررسی موضوعات مرتبط با مهاجرین در فرمانداری برگزار شد.

 

مطالب مشابه

نمایشگاه «تا قله افتخار» به‌مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، شب گذشته با حضور نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان در جوار گلزار شهدای دارالسلام گلابچی کاشان گشایش یافت. این نمایشگاه شامل دستاوردهای علمی، صنایع دفاعی، هسته‌ای و طرح اسوه […]

۳ مهر ۱۴۰۲

🔻اطلاعیه 🔻     به اطلاع شهروندان محترم می رساند، انتشار اخبار در فضای مجازی مبنی بر حذف ۱۵۰۰ نفر از متقاضیان پروژه اقدام ملی مسکن در کاشان تکذیب می شود و این موضوع صرفاً برای تعداد محدودی از متقاضیان که نسبت به پرداخت آورده خود تاخیر بسیار زیادی داشته اند، از سوی بنیاد مسکن […]

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تصویب طرح های ترافیکی در ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به ریاست هادی اکبری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان و با حضور جمعی از مسئولین در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور برگزار شد. بررسی آیین نامه اجرایی حمل و نقل دانش […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =