شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۲:۴۶:۲۲
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

شهروندان کاشانی بیماری سالک را جدی بگیرند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ هادی کاشانی نژاد در جلسه کمیته پیشگیری و مقابله با بیماری سالک گفت: رعایت بهداشت محیط و حفاظت فردی نقش مهمی در پیشگیری از ابتلا به بیماری سالک دارد. مدیر مرکز مدیریت بحران و کنترل حوادث فرمانداری ویژه کاشان بیان داشت: از جمله موارد پیشگیری از ابتلا به […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ هادی کاشانی نژاد در جلسه کمیته پیشگیری و مقابله با بیماری سالک گفت: رعایت بهداشت محیط و حفاظت فردی نقش مهمی در پیشگیری از ابتلا به بیماری سالک دارد.

مدیر مرکز مدیریت بحران و کنترل حوادث فرمانداری ویژه کاشان بیان داشت: از جمله موارد پیشگیری از ابتلا به بیماری سالک می توان به بهسازی محیط، عدم تخلیه زباله و نخاله های ساختمانی دراطراف منازل، جمع آوری و دفن بهداشتی زباله ها و همچنین عدم نگهداری دام ها در نزدیکی محل سکونت اشاره کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: بیماری سالک هرگز ریشه کن نخواهد نشد اما می توان با اقدامات پیشگیرانه و تلاش و جدیت دستگاه های متولی و رعایت نکات بهداشتی توسط مردم منطقه آمار را به حداقل ممکن کاهش داد.

مدیر مرکز مدیریت بحران شهرستان کاشان بیان داشت: بیماری سالک در شهرستان چند بخشی است و دستگاه های متولی باید ضمن آمادگی کامل، موضوع کنترل حیوانات ولگرد، پسماندها و جمع آوری زباله و همچنین نخاله های ساختمانی که اهمیت بسیار زیادی دارد را دنبال نمایند زیرا هر کدام از آنها می تواند منبع و کانون این بیماری در آن منطقه باشد.

کاشانی نژاد در خصوص اهمیت توجه شهروندان به این بیماری خاطر نشان کرد: شهروندان کاشانی باید این بیماری را جدی بگیرند و هر ضایعه ای در پوست که بیش از دو هفته ادامه داشته باشد، مشکوک به سالک بوده و باید برای تشخیص و درمان آن به مراکز بهداشتی مراجعه نمایند.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − سه =