شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۳:۱۹:۱۵
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

۱۲ فروردین روز ظهور اراده ملت ایران در استقرار مردم‌سالاری دینی است

فرماندار ویژه کاشان گفت: ۱۲ فروردین، روز استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است که ملت ایران با حضور گسترده در مهم‌ترین همه پرسی تاریخ کشورمان با رای ۹۸.۲ درصد نظام مبتنی بر مردم سالاری دینی را ایجاد کرد.  محمدشریف زارعی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روز ۱۲ فروردین روز تولد […]

فرماندار ویژه کاشان گفت: ۱۲ فروردین، روز استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است که ملت ایران با حضور گسترده در مهم‌ترین همه پرسی تاریخ کشورمان با رای ۹۸.۲ درصد نظام مبتنی بر مردم سالاری دینی را ایجاد کرد. 

محمدشریف زارعی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روز ۱۲ فروردین روز تولد نظام برخاسته از نظریه مردم سالاری دینی است که روند شکل گیری آن از خرداد ماه سال ۱۳۴۲ با اهدای خون پاک مردم مسلمان شروع شد و در سال ۱۳۵۸ با اراده مردم ایجاد شد.

وی اظهار کرد: امروز با گذشت ۴۴ سال از اراده بزرگ ملت در این روز تاریخی و سرنوشت‌ساز، شاهد پیشرفت های بزرگی در کشور هستیم و نسبت به قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در بسیاری از حوزه ها از جمله فناوری، بهداشت و سلامت و خودکفایی داخلی رتبه های نخست جهان را کسب کردیم و تا حدود زیادی بی نیاز از دنیا هستیم.

فرماندار ویژه کاشان بیان کرد: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های نظامی،امنیتی ، اطلاعاتی،اقتصادی و تولید و غیره دارای استقلال می باشیم، یک حرکت جهانی علیه نظام سلطه و استکبار در جهان ایجاد شده و نظامی بر مبنای مردم سالاری دینی داریم.

زارعی گفت: در طول ۴۴ سال گذشته ۴۰ انتخابات در کشور برگزار شد و این آمار در دنیا بی سابقه است، هیچ نظامی به مثابه نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهان بر مبنای اراده و نظر مردم نیست و تنها در کشو ما مردم در انتخابات ها حضور پررنگ داشته و با نظر خود سرنوشت خود را تعیین می کنند.

وی افزود: تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی برای نخستین بار بعد از صدر اسلام در روز ۱۲ فروردین بر مبنای اسلام ناب محمدی(ص) و مردم ایجاد شد و به فرموده مقام معظم رهبری این از مواهب الهی بود که به دست حضرت امام خمینی(ره) برای ملت بزرگ ایران ایجاد شد.

وی اظهار کرد: روز ۱۲ فروردین یک روز تاریخی و با شکوه و احیاگر فرهنگ اصیل اسلامی _ ایرانی و یوم الله برای تحقق تحقق کلمه لا اله الا الله است، امام راحل(ره) فرمودند که نخستین روز آغاز حکومت الله ۱۲ فروردین است.

فرماندار ویژه کاشان بیان کرد: این روز شروع راهی است که امتداد آن شکل گیری تمدن نوین اسلامی است، در چهل سال گذشته شاکله این تمدن ایجاد شده و باید در گام دوم انقلاب اسلامی وارد فرآیندی بزرگ برای تکمیل این تمدن شویم و این مهم با دست جوانان در همه عرصه های شکل می گیرد.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + دو =