شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۲:۰۷:۳۳
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

آماده باش دستگاه های اجرایی شهرستان کاشان تا ۱۴ فروردین ماه

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ هادی اکبری گفت: کلیه دستگاه های اجرایی و عمومی عضو ستاد خدمات سفر شهرستان تا ۱۴ فروردین ماه در حالت آماده باش بوده و موظف هستند مطابق با دستور العمل ابلاغی خدمات سفر۱۴۰۲ و مصوبات نسبت به ارائه خدمات به مسافران و گردشگران اقدام نمایند. معاون هماهنگی […]

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ هادی اکبری گفت: کلیه دستگاه های اجرایی و عمومی عضو ستاد خدمات سفر شهرستان تا ۱۴ فروردین ماه در حالت آماده باش بوده و موظف هستند مطابق با دستور العمل ابلاغی خدمات سفر۱۴۰۲ و مصوبات نسبت به ارائه خدمات به مسافران و گردشگران اقدام نمایند.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای ایام نوروز ۱۴۰۲ تصریح کرد: با توجه به موج دوم سفرها و همچنین بازگشت بی خطر گردشگران به شهرهای خود، خودروهای کمکی برای گشت نامحسوس پلیس راه و راهور از روزهای ابتدایی نوروز پیش بینی گردید که این امر تا پایان سفرهای نوروزی در سطح شهرستان فعال خواهد بود.

جانشین ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان کاشان در خصوص اقدامات پیشگیرانه از برخی حوادث در سطح شهرستان بیان داشت: در این ایام شهرداری ها، بخشداری ها، و دهیاری ها از صدور هر گونه مجوز حفاری برای هراقدامی خودداری نمودند و دستگاه های خدماتی نیز تا پیش از فرارسیدن نوروز نسبت به جمع آوری، اصلاح، ترمیم و بهسازی حفاری های صورت گرفته در سطح شهر فعالیت داشته اند.

اکبری در خصوص کمپ های اسکان مسافران بیان کرد: پارک های شهربانو، مهربانو، مجموعه شهروند و فرهنگسرای فیض به عنوان کمپ اسکان مسافران نوروزی توسط شهرداری از ۲۶ اسفند ماه برای پذیرش مسافران آماده سازی و تا پایان ۱۳ فروردین ماه مورد استفاده مسافران خواهد بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان در خصوص پارک های مجاز برای اسکان و استراحت مسافران نیز اظهار داشت: پارک آیت اله مدنی، پارک لاله، پارک آزادگان، پارک ملت، پارک بزرگ شهر، پارک جوان در این ایام به عنوان پارک های مجاز استراحت مسافران تعیین شد که حجم بالایی از مسافران در آن حضور داشتند.

جانشین ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان در ادامه افزود: به منظور جلوگیری از سرگردانی مسافران در این ایام مکان هایی مانند حسینیه های محل اسکان اضطراری و همچنین مدارس ستاد اسکان فرهنگیان آماده سازی گردید که تاییدیه آتش نشانی برای ایمنی مراکز نیز اخذ گردید.

وی در خصوص پارکینگ ایجاد شده در اطراف بناهای تاریخی گفت: پارکینگ های مناسب در ۱۱ نقطه در اطراف اماکن تاریخی و گردشگری برای تسهیل در خدمت رسانی به گردشگران که از قبل پیش بینی شده، در حال خدمات رسانی به گردشگران است که با توجه به محدود بودن فضای اطراف مجموعه ها فواصل این پارکینگ ها بااستفاده از اتوبوس های شهری و تاکسی گردشگران به مراکز گردشگری منتقل شدند.

 

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =