یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
۱۷:۳۷:۵۰
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

پیشرفت های چشمگیر کشور به واسطه اعتماد به نخبگان و جوانان است

خط تولید دو محصول جدید در سایپای کاشان با حضور فرماندار ویژه کاشان، مدیرعامل سایپا، نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس به بهره برداری رسید. فرماندار ویژه کاشان در مراسم رونمایی از محصولات شرکت سایپا سیتروئن گفت: پیشرفت های چشمگیر کشور که مورد توجه دنیا واقع شده به واسطه حضور جوانان و مسئولیت سپاری […]

خط تولید دو محصول جدید در سایپای کاشان با حضور فرماندار ویژه کاشان، مدیرعامل سایپا، نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس به بهره برداری رسید.

فرماندار ویژه کاشان در مراسم رونمایی از محصولات شرکت سایپا سیتروئن گفت: پیشرفت های چشمگیر کشور که مورد توجه دنیا واقع شده به واسطه حضور جوانان و مسئولیت سپاری به آنها است.

محمدشریف زارعی با بیان اینکه آنچه از گذشته نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دنبال تحقق و استقرار آن بوده است منویات مقام معظم رهبری در حوزه تولید و اقتصاد است تاکید کرد: آنچه امروز در حوزه های انرژی هسته ایی،صنایع دفاعی و موشکی و هوا فضا شاهد آن هستیم عمل به سخنان رهبری و اعتماد به جوانان و نخبگان است.

وی افزود: یکی از نیازهای مبرم و اساسی جامعه امروز ما تولید خودروهای استاندارد است و اگر شرکت های سازنده به این مهم برسند هیچگاه نیازی به واردات خودرو و خارج شدن ارز از کشور نخواهیم بود.

فرماندار ویژه کاشان تصریح کرد: زمانی که در جایگاه تولید خودروهای با کیفیت قرار گرفتیم می توانیم در قامت صادر کننده ضمن ارز آوری، اشتغال جوانان این مرز و بوم را نیز محقق نماییم.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در مراسم بهره برداری از این ۲ محصول گفت: برای نخستین مرتبه در کشور گروه خودرو سازی سایپا ساینااس CNG تولید می‌کند و این خودرو به مخزن CNG مجهز است و در صد کیلومتر ۲.۴ لیتر در مصرف بنزین صرفه جویی می‌شود.

محمد علی تیموری افزود: خط تولید خودرو ساینا اتوماتیک با گیربکس CVT هم امروز به بهره برداری رسید و این خودرو بزودی به بازار عرضه می‌شود.

 

مطالب مشابه

🔻اطلاعیه 🔻     به اطلاع شهروندان محترم می رساند، انتشار اخبار در فضای مجازی مبنی بر حذف ۱۵۰۰ نفر از متقاضیان پروژه اقدام ملی مسکن در کاشان تکذیب می شود و این موضوع صرفاً برای تعداد محدودی از متقاضیان که نسبت به پرداخت آورده خود تاخیر بسیار زیادی داشته اند، از سوی بنیاد مسکن […]

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تصویب طرح های ترافیکی در ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به ریاست هادی اکبری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان و با حضور جمعی از مسئولین در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور برگزار شد. بررسی آیین نامه اجرایی حمل و نقل دانش […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲

بسم الله الرحمن الرحیم کاشان همیشه در عرصه های مختلف به ویژه ورزش نام آور و قهرمان پرور بوده که افتخار آفرینی ورزشکاران در سطوح مختلف ملی و جهانی نام این دیار را بر تمامی قله های افتخار ثبت نموده است. درخشش و کسب مقام قهرمانی ورزشکار کاشانی، جناب آقای علیرضا رمضانی و کسب مدال […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =