پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
۰۲:۲۶:۵۵
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

هزاران هکتار از املاک کشاورزان شهرستان سند دار می‌شود

  🔸کمیسیون رفع تدخلات اراضی ملی، دولتی و مردمی با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان، معاون هماهنگی امورعمرانی فرمانداری و مسئولین شهرستانی و استانی در فرمانداری کاشان برگزارشد. 🔸محمدشریف زارعی با بیان اینکه یکی از خدمات جدید و ارزشمند دولت سیزدهم راه اندازی کمیسیون رفع تداخلات است، تاکید کرد: در این کمیسیون با توجه به […]

 

🔸کمیسیون رفع تدخلات اراضی ملی، دولتی و مردمی با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان، معاون هماهنگی امورعمرانی فرمانداری و مسئولین شهرستانی و استانی در فرمانداری کاشان برگزارشد.

🔸محمدشریف زارعی با بیان اینکه یکی از خدمات جدید و ارزشمند دولت سیزدهم راه اندازی کمیسیون رفع تداخلات است، تاکید کرد: در این کمیسیون با توجه به روزآمدشدن نرم‌افزارها و ابزارهای نقشه برداری یکی از مهمترین مشکلات عمده مردم و کشاورزان در حوزه املاک ملی و دولتی مرتفع شد.

🔸وی افزود: نامشخص بودن وضعیت ثبتی املاک کشاورزی مردم و تداخل آنها با اراضی ملی و دولتی زمان بر بود که با شروع به کار کمیسیون املاک بررسی و پس از بازنگری مجدد و بدون نیاز طی مراحل قضایی و اداری و با حضور مسئولین ذیربط جدا سازی و اسناد آن صادر می شود.

🔸به گفته فرماندار کاشان، از ۵۵۰ پلاک ثبتی مشمول در این کمیسیون ۲۲۰پرونده تاکنون رسیدگی شده و قرار است تا پایان سال بعد مابقی آن تعیین تکلیف شود.

🔸زارعی با بیان اینکه از ۲۲۰پلاک ۳۶پلاک در حریم شهرها واقع شده که با مشکلات و موانع زیادی رو به رو است تصریح کرد: به رغم همه درگیری های اداری در یک جلسه ۷پلاک پس از بررسی تعیین تکلیف شد.

🔸وی خاطرنشان کرد: در پهنه اراضی شهرستان کاشان با بررسی و رفع تداخلات پلاک ها در دست اقدام است که با انجام و رفع مشکلات ملکی میان مردم و دولت حداقل۵۰۰۰هکتار از اراضی درگیر آزاد وهزاران هکتار شامل کلیه املاک کشاورزان شهرستان اعم از شهر وروستا سند دار می‌شود.

 

مطالب مشابه

هفدهمین سالگرد ارتحال آیت الله سید مهدی یثربی، امام جمعه فقید شهرستان دارالمومنین کاشان با حضور اقشار مختلف مردم، نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین در مسجد جامع حبیب بن موسی کاظم(ع) کاشان برگزار شد.      

۹ فروردین ۱۴۰۲

گزارش تصویری دوازدهمین گردهمایی ائمه جمعه منطقه کاشان، با حضور نماینده ولی فقیه در کاشان ، نماینده مردم نطنز ، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه شهرستان کاشان، نماینده ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در کاشان و آران و بیدگل و فرماندار نطنز  در گلزار شهدای دارالسلام گلابچی این شهر برگزار شد. […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

صبح روز هفتم فروردین ماه، نخستین نشست شورای اداری استان با حضور استاندار اصفهان، معاونین استاندار، تعدادی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران و مدیران دستگاه های اداری و اجرایی و به صورت ویدیوکنفرانس با حضور ریاست جمهوری در خصوص تبیین رویکرد دولت سیزدهم در تحقق شعار سال برگزار شد.  

۹ فروردین ۱۴۰۲

📸 #گزارش_تصویری   مراسم آداب نذر حاجات، آیین هاما یا هوم بابایی، سحر و مناجات خوانی، آداب پخت آش رشته ماه مبارک رمضان، آداب پخت حلوای چزه با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان در مجموعه جهانی باغ فین کاشان برگزار شد. اجرای این برنامه توسط اهالی روستای پنداس از توابع بخش برزک در عصر روز […]

۹ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + شش =