شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۳:۳۲:۱۴
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

بازدید ۲۰هزار نفری شهروندان از نمایشگاه مد و لباس کاشان

  فرماندار ویژه کاشان دایرشدن نمایشگاه های عرضه مستقیم پوشاک در کاشان با هدف کمک به اقتصاد خانواده است، اظهار کرد: شرکت ها تولیدی بدون واسطه اقلام خود را با سود بسیار پایین به دست مصرف می رسانند. محمدشریف زارعی در خصوص برپایی بزرگترین رویداد مد و لباس در کاشان که با استقبال بی نظیر […]

 

فرماندار ویژه کاشان دایرشدن نمایشگاه های عرضه مستقیم پوشاک در کاشان با هدف کمک به اقتصاد خانواده است، اظهار کرد: شرکت ها تولیدی بدون واسطه اقلام خود را با سود بسیار پایین به دست مصرف می رسانند.

محمدشریف زارعی در خصوص برپایی بزرگترین رویداد مد و لباس در کاشان که با استقبال بی نظیر شهروندان حامی پوشاک سنتی و اسلامی مواجه شد، تاکید کرد: بیش از ۷۵ غرفه از ۸ استان کشور شامل خراسان رضوی و شمالی، تهران، قزوین، همدان، یزد و مازندران مرغوب ترین اجناس پوشاک و نساجی را در اختیار مردم گذاشتند.

وی افزود: ترویج و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب و استفاده از پوشش اسلامی به ویژه چادر برای بانوان نیازمند فراهم شدن مشوق ها و ابزاری است که طرح تعویض چادر کهنه با نو، ارائه حواله خرید مستقیم از کارخانه و فروش همراه با تخفیف برخی از اقدامات این نمایشگاه بود.

به گفته فرماندار ویژه کاشان خرید ۲۵۰۰ قواره چادری در نمایشگاه، فروش ۱۲۰ میلیارد ریال طی۳ سه روز برپایی نمایشگاه و بازدید بیش از ۲۰هزار نفر اهمیت دایر شدن چنین نمایشگاه هوایی را بیشتر نمایان می‌کند.

زارعی تصریح کرد: یکی از مهمترین ویژگی های نمایشگاه مد و لباس در کاشان دسترسی آسان بانوان به لباس ایرانی اسلامی بود که غرفه داران شرایط را بر اساس سلایق بازدیدکنندگان و با هدف کمک به اقتصاد خانواده برای مشتری پیش بینی کرده بودند.

وی خاطرنشان کرد: اولین نمایشگاه مد و لباس بانوان در حوزه عفاف و حجاب که با همکاری ادارات و سازمان های شهرستان کاشان برگزارشد تجربه موفقی برای آینده شد چرا که تمامی اهداف نمایشگاه نظیر فروش بدون واسطه و از طرفی عرضه پوشاک حوزه عفاف و حجاب کاملا محقق شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =