یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
۱۸:۱۷:۲۳
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

هیچ جاده روستایی مسدود در کاشان نداریم

  🔸️به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی با اشاره به بارش رحمت الهی در چند روز گذشته در شهرستان کاشان گفت: با اعلام هشدار هواشناسی و آماده باش نیروهای امدادی و راهداری در سطح جاده ها به ویژه محور قهرود تا کامو یک دستگاه گریدر لودر، کامیون اتوماتیک نمک […]

 

🔸️به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی با اشاره به بارش رحمت الهی در چند روز گذشته در شهرستان کاشان گفت: با اعلام هشدار هواشناسی و آماده باش نیروهای امدادی و راهداری در سطح جاده ها به ویژه محور قهرود تا کامو یک دستگاه گریدر لودر، کامیون اتوماتیک نمک پاش، یک دستگاه کامیون بنز و گریدر دیگر از طرف قمصر به سمت قهرود در طول مسیر در حال خدمت رسانی بودند.

🔸️وی اضافه کرد: از ابتدای آغاز بارش ها تا چهارشنبه صبح عمده پا گیری برف از محدوده بعد از قهرود تا سه راهی روستای الزگ بوده که با برف روبی مستمر محور بازگشایی شد که گرفتارشدن خودروها در این محور صرفا به دلیل عدم همراه داشتن زنجیر چرخ بود که این امر با نمک پاشی در مسیر موجب تسهیل در عبور و مرور گردید‌.

🔸️فرماندار ویژه و رئیس ستاد هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان کاشان تصریح کرد: از ظهر چهارشنبه تا ساعت ۱۵ برف سنگین و کولاک در کل محور به ویژه گردنه آجری و در حدود ۶۰سانت و برخی نقاط حتی ۱ متر برف به زمین نشست که عمده بارش ها در بخش قمصر به محور کامو تا روستای جوینان اختصاص داشت.

🔸️زارعی در ادامه بیان داشت: با تلاش نیروهای راهداری مسیر کامو تا جوشقان قالی نمک پاشی و بازگشایی شد و مجددا ساعت ۱۸ از مسیر قمصر تا جوشقان قالی و انتهای حوزه با عملیات تیغ زنی جاده توسط کامیون نمک پاش تا ساعت ۱ بامداد عرض مسیر افزایش یافت.

🔸️زارعی در خصوص سایر محور های شهرستان نیز بیان کرد: محورهای کاشان اردهال و کاشان برزک تا نزدیکی سه راهی موته و کلیه روستاهای متصل به جاده های مذکور نیز با فعالیت عوامل، بازگشایی و نمک پاشی شده و هیچ جاده روستایی مسدود شده در این ایام نداشتیم.

🔸️وی در خصوص جاده کامو به آزران گفت: این مسیر که یک جاده ای اتصالی بوده و دسترسی اصلی روستاهای کامو و آزران است به صورت کاملا در همان ساعات اولیه بازگشایی گردید.

 

مطالب مشابه

🔻اطلاعیه 🔻     به اطلاع شهروندان محترم می رساند، انتشار اخبار در فضای مجازی مبنی بر حذف ۱۵۰۰ نفر از متقاضیان پروژه اقدام ملی مسکن در کاشان تکذیب می شود و این موضوع صرفاً برای تعداد محدودی از متقاضیان که نسبت به پرداخت آورده خود تاخیر بسیار زیادی داشته اند، از سوی بنیاد مسکن […]

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تصویب طرح های ترافیکی در ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به ریاست هادی اکبری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان و با حضور جمعی از مسئولین در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور برگزار شد. بررسی آیین نامه اجرایی حمل و نقل دانش […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲

بسم الله الرحمن الرحیم کاشان همیشه در عرصه های مختلف به ویژه ورزش نام آور و قهرمان پرور بوده که افتخار آفرینی ورزشکاران در سطوح مختلف ملی و جهانی نام این دیار را بر تمامی قله های افتخار ثبت نموده است. درخشش و کسب مقام قهرمانی ورزشکار کاشانی، جناب آقای علیرضا رمضانی و کسب مدال […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هفده =