شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲
۰۵:۰۰:۲۱
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

دهه هشتادی ها در اولویت اعزام اردوهای راهیان نور در کاشان هستند

  🔸️به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری اردوهای راهیان نور شهرستان کاشان گفت: اردوهای راهیان نور موجب ایجاد تحول در روحیه و تقویت اعتقادات دانش آموزان و دانشجویان می شود. 🔸️وی اضافه کرد: اردوهای راهیان نور که امسال تشکیل می شود باید […]

 

🔸️به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری اردوهای راهیان نور شهرستان کاشان گفت: اردوهای راهیان نور موجب ایجاد تحول در روحیه و تقویت اعتقادات دانش آموزان و دانشجویان می شود.

🔸️وی اضافه کرد: اردوهای راهیان نور که امسال تشکیل می شود باید نسبت به سالیان گذشته از ابعاد فرهنگی پربار تر و اثرگذاری معنوی در زندگی افراد حاضر در این برنامه ها داشته باشد.

🔸️فرماندار ویژه کاشان در ادامه تصریح کرد: برقراری ارتباط موثر میان نسل سوم و چهارم با نسل های اول و دوم انقلاب موضوعی مهم و حیاتی برای تقویت ارزش های انقلاب و نظام است که آنرا می‌توان در اردوهای راهیان نور تقویت نمود.

🔸️زارعی در ادامه اظهار داشت: در اجرای برنامه اردوها باید به حضور زیارت اولی ها از بین جوانان و همچنین اعزام نوجوانان دهه هشتادی و حتی دهه نودی ها نیز برنامه ریزی شود تا اقشار مختلف بتوانند با حال و هوا و ویژگی های دوران دفاع مقدس و ارزش های انقلاب اسلامی آشنا شوند.

🔸️فرماندار کاشان در پایان با اشاره به حضور فعال مجموعه مدیریت شهرستان در این امر معنوی و تاثیر گذار، خاطر نشان کرد: با تلاش مجموعه شهرستان امسال بیش از ۵۰ اتوبوس از اقشار مختلف جوانان به راهیان نور اعزام می شوند که اولویت ما با دانش آموزان و دهه هشتادی ها خواهد بود.

 

مطالب مشابه

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ هادی اکبری گفت: کلیه دستگاه های اجرایی و عمومی عضو ستاد خدمات سفر شهرستان تا ۱۴ فروردین ماه در حالت آماده باش بوده و موظف هستند مطابق با دستور العمل ابلاغی خدمات سفر۱۴۰۲ و مصوبات نسبت به ارائه خدمات به مسافران و گردشگران اقدام نمایند. معاون هماهنگی […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۲

وزارت کشور با صدور بیانیه ای تاکید کرد هیچ گونه عقب نشینی یا تساهل در اصول و احکام دینی و ارزش های سنتی صورت نگرفته و نخواهد گرفت و حجاب به عنوان یک ضرورت شرعی غیر قابل تردید همواره از اصول عملی جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۲

هفدهمین سالگرد ارتحال آیت الله سید مهدی یثربی، امام جمعه فقید شهرستان دارالمومنین کاشان با حضور اقشار مختلف مردم، نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین در مسجد جامع حبیب بن موسی کاظم(ع) کاشان برگزار شد.      

۹ فروردین ۱۴۰۲

گزارش تصویری دوازدهمین گردهمایی ائمه جمعه منطقه کاشان، با حضور نماینده ولی فقیه در کاشان ، نماینده مردم نطنز ، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه شهرستان کاشان، نماینده ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در کاشان و آران و بیدگل و فرماندار نطنز  در گلزار شهدای دارالسلام گلابچی این شهر برگزار شد. […]

۹ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 3 =